Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #109 üzenetére

    egyszóval öregek vagyunk ;]
    hamar belejttem a kontroller kezelésébe, bár első randinkon úgy láttam, ebből nem lesz hosszútávú kapcsolat ( :
    persze nem multiznék vele, de 55" 4k oleden 1 méterről azért van feelingje a bf-nek is úgy:)

    Hopkins95
    hát kérlek szépen...
    lovacska, minthogy kíváncsi ember vagyok, állatokat szeretem, de a virtuálisakat azért nem feltétlen babusgatom, így leparkoltam egyik pacimmal égő tank mellé közvetlen, köszönte szépen, ő jól van:d na mondom azanyád', megcsiklandozlak golyószóróval, na abba belemurdelt' az ártatlanja

    ha már égő tank, kettőt likvidáltam, szépen égtek is, jól körbemászkáltam a pályán, tankok előtt, mellett, közben találtam valami gránátot, mondom akkor teszteljük! megküldtem őket, erre feléledt mind a kettő :d na kösz...

    rengetegszer volt olyan, bizonyos szögben állt velem szemben az ellen, átröppent rajta a golyó mintha ott se lenne, miközben engem szépen legyilkolt

    olyan is volt, valahova úgy beszorultam tankkal h se ki-se be:d

    namármost', nekem ezek enyhén szólva illúzió rombolók, meg az is, h égő tankot annyival megjavítom h megcsiklandozom a csavarkulccsal, ez igaz nem bug, csak idiótaság

    az indiánokról rémlik valami, az indieről nem ( : az arcade autósokat szeretem, meg a jó fps-eket, esetleg tps-eket, abból a gow4 kifejezetten tetszett is, de második körre már nem tudott leültetni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák