Hirdetés

2017. szeptember 26., kedd

(#1) roedie

roedie
(senior tag)

Megvenné az AMD és saját nagy sávszélességű memóriákat gyártanának. :)

Origin, Battlenet: Szedi90 | PC (Ryzen): http://valid.x86.fr/1suech | alufoto.hu | tapetanekem.hu | Keresek: DFI Infinity 975X/G deszkát, SLI és PCI-E védő műanyagot (gyári).

(#2) kriszpontaz

kriszpontaz
(PH! kedvence)

Az NV-nek voltak mostanában hasonló troll perei (NV vs. Samsung), most felvásárolhatja a Rambus-t és kéz a kézben elsétálhatnak a naplementébe :D

[ Szerkesztve ]

(#3) morgyi válasza roedie (#1) üzenetére

morgyi
(PH! kedvence)

Megvenné és csődbe menne, akartad mondani, az ATU felvásárlását is meg nyogik sztem. Viszont vannak páran a piacon akik kénytelenek nekik licencdíjat fizetni

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#4) rambustibi

rambustibi
(őstag)

Köszönöm a cikket, egyenlőre nem tervezem az eladást :DDD

Klaus: Audi S4 Quattro 2.7 V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#5) roedie válasza morgyi (#3) üzenetére

roedie
(senior tag)

Miért menne csődbe? Ők kapnák a jogdíjakat. :B

Origin, Battlenet: Szedi90 | PC (Ryzen): http://valid.x86.fr/1suech | alufoto.hu | tapetanekem.hu | Keresek: DFI Infinity 975X/G deszkát, SLI és PCI-E védő műanyagot (gyári).

(#6) Armagedown válasza morgyi (#3) üzenetére

Armagedown
(senior tag)

Nem tartom valószínűnek, hogy több milliárdot kérnének egy ilyen kis cégért

kar, hogy kozben fel kell oltani a lampat, hogy toltson - by libit

(#7) bteebi

bteebi
(PH! addikt)

A cég felvásálásával a szabadalmi troll jogokat is át lehet venni? Mert akkor engem lehet, hogy érdekelne a dolog... :U Amúgy meg sz*rjanak sünt a korábbi hozzáállásukért :W.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#8) blackrulz válasza roedie (#5) üzenetére

blackrulz
(PH! nagyúr)

Ha most is jól menne a jogdíjakból, akkor nem adják el. Szerintem

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#9) roedie válasza blackrulz (#8) üzenetére

roedie
(senior tag)

A bíróságra való örökös járkálást is meg lehet unni.

(#10) Komplikato válasza bteebi (#7) üzenetére

Komplikato
(PH! kedvence)

+1
Bő évtizede kelet volna eltűnniük a fenébe ezeknek is. :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11) apatyas

apatyas
(Korrektor)

Egy könnycseppet fogok ejteni.
Örömömben.
Szerk, hogy vmi értelme is legyen: csinálnak egy trollcéget az összes régi szabadalommal, vki nyugdíjas korára jó lesz. A másik felét meg eladják akárkinek.

[ Szerkesztve ]

A Youtube nem zenelejátszó szoftver, sem webrádió.

(#12) tibaimp

tibaimp
(senior tag)

Pedig ha jól emlékszem, a Rambus memória technológia, vezérlés, vagy mi, sokkal jobb, egyszerűbb, gyorsabb mint a SD/DDR volt annó. És azért indult a memória fejlesztés a DDR irányába, mert ezek nem tették nyílt szabvánnyá a saját rendszerüket.

Bocs a pongyola megfogalmazásért, de pontosan nem tudom, hogy miben volt jobb az általuk birtokolt mem technológia a SD/DDR-től. Valaki majdcsak kijavít!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Sanya válasza tibaimp (#12) üzenetére

Sanya
(PH! nagyúr)

meg drágavolt nagyon és érdemi előny nem származott belőle. A papíron, meg a tesztprogramokban jól mutatott a magas szám, de a gyakorlatban ezt nem erősítette meg olyan program, amit a consumer piac használt.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#14) Komplikato válasza tibaimp (#12) üzenetére

Komplikato
(PH! kedvence)

Valójában tesztben volt hangyaf*sznyi előnye a Rambusnak, de csak ha négy slotban volt ram. Jellemzően mivel drága volt a legtöbb usernél a páros slotokban lezáró volt, kapásból felezve a hatalmas sebességet. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#15) tibaimp válasza Komplikato (#14) üzenetére

tibaimp
(senior tag)

Igen, a záró nyákokra emlékszem, nekem is volt. A sebességre nem emlékszem, de biztos úgy van ahogy írtátok.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.