Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz Tristis #5 üzenetére

    Kärcher is műanyag az egész gondolom, de annak legalább van rendes szervizháttere. Nekünk egy magasnyomású mosónk van tőlük, nem egy mai modell, nem is nagyon találtam róla infót a neten, viszont amikor szétment benne egy műanyag elem, felhívtam a magyarországi márkaszervizt, bemondtam a számát meg valahogy elmagyaráztam, hogy mi ment tönkre, pár nap múlva már hozta is a postás a kérdéses alkatrészt, összeraktuk, jó lett. Ezeknél az olcsó gépeknél gondolom egyben van minden, aztán ha valami beszarik, kuka.

    #4: ismerem, sok igazság van benne. Bár egy nyomtató memóriáját nullázni meg egy alapból direkt gagyira megtervezett akármilyen terméket megjavítani más kérdés. Jelen esetben itt van mondjuk ez a porszívó, ha az ember vesz bele minőségi csapágyat (pl. SKF) meg mondjuk szénkefét cserél, máris a vételár harmadánál tart, és akkor a többi gyengén, olcsó anyagokból tervezett részegység még mindig marad a régi. Sajnos a legtöbbször nem gazdaságos javítani, hiába nem akar az ember még több hulladékot termelni.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák