Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• ElEvEn11

aktív tag

válasz leviske #27 üzenetére

A fene akart meggyőzni itt bárkit is! :) :N Részemről legalábbis nem ez volt a cél. Pusztán annyit akartam volna mondani, hogy elméletileg nagy esélyt látok az Amazon sikerére, de egyrészt minden a megjelenő platformon, valamint a hozzá biggyesztett árcédulán múlik, másrészt meg, amíg semmi konkrétumot nem tudunk erről a megoldásról, addig elméleti marad a kérdés. Én kíváncsian várom az Amazon belépését és remélem, hogy inkább a versenyt fokozza majd, ami persze végső soron a mi érdekeinket szolgálja. :K

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

• Rebourne

aktív tag

válasz leviske #27 üzenetére

"Az meg az AAA mellett egy másik (vagy sokkal inkább?) szélsőség, hogy valaki hazamegy és elkezd a telefonján játszani. A nagy átlag szerintem várakozás közben (ebédszünet, tömegközlekedés, rendelőben sorbanállás, stb) játszik a telefonján. Mert ezek a játékok többnyire ilyen időtáv mellett képesek szórakoztatást nyújtani.
    Presze, már van iPhone-ra is RPG, meg egyebek, de ezek meg igazándiból konzolon már inkább AAA formában mozgatják meg az emberek fantáziáját."

Ezek berögződött előítéletek. Nagyot fordult a világ az utóbbi pár évben.

(#29) Landro: Igen, erről lenne szó. A $300 dollár nyilván felső becslés az árazásra. A Kindle Fire is jóval olcsóbb annál. Aksi és kijelző nélkül a droidos eszközök között minden, ami $100 dollárnál drágább az luxuskategória.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés