Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• mrhitoshi

veterán

válasz leviske #5 üzenetére

Nem vagy negatív. Egyszerűen még mindig nem értem ezt a felhajtást. Van a két nagy konzol, és kész. Aki játszik, az előveszi a telefonját. Szerintem akiket meg akarnak célozni, és most nem csak az Amazonról beszélek, azok tuti nem akarnak egy X+1 Androidos ketyerét csak azért, hogy leüljenek a TV elé. Előveszik a mobiljukat helyette, és nincsenek arra sem rákényszerítve, hogy a TV előtt üljenek.
    Eddig sem voltak sikeresek ezek a kütyük, és szerintem ez így is marad. Nem beszélve a konkurenciáról is, hiszen mindenki rohan mint egy vadtulok a nappaliba, csak éppen elfelejtik, hogy van az az ember, akinek már van egy komoly konzolja, meg van az, aki magasról tesz rá, és mobilon játszik. Aztán majd nem férnek be a nappaliba, és kipukkad a lufi. :U

Szerk.: Mondjuk az is hozzátartozik a történethez, hogy az Amazon nem csak játékokat akar vinni magával, de ez így is édes kevés, főleg az Apple-lel szemben.
    (A Valve tudna robbantani, ha nem csak a kis vackokat vinnék ki a TV-re, hanem a nagy címeket)

[ Szerkesztve ]

PS4

Hozzászólok Aktív témák