2019. augusztus 17., szombat

(#1) Male

Male
(veterán)

Egy ilyen kicsi, egyszemélyes gépnél miért baj a kis betekintési szög? Szerintem még jó is, mert a körülöttem lévők legalább nem látják...

A tükröződés mértéke már inkább zavaró...

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#2) opr válasza Male (#1) üzenetére

opr
(addikt)

Ez az egyik, a másik meg, ha ez a khm. tablet 500font volt eredetileg, akkor asszem most az egyszer visszaszívom amit még régebben mondtam, miszerint az apple iPad túl van árazva. Ebben a relációban még olcsó is :DDD
persze reméljük, hogy ez hamar/gyorsan változni fog

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#3) Phülöp

Phülöp
(őstag)

Nem magas számú az a magas panasz esetleg?

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#4) baliii

baliii
(senior tag)

Nyomkodtam az egyik Satrurnban, hát, 2 dolgoról megint meggyőzött:
1, értelmetlennek tartom az összes tabletet :)
2, ha kéne közülük választanom, biztos nem ezt, mert pixeles volt a kijelzője, nem volt elég érzékeny az érintésre, mintha reztisztív lett volna, a tegra2 ellenére lassú és nagyjából semmi sem volt rajta alapból
Tehát nem csoda, ha elbukik. Pedig külsőre egész jó volt.

Apróhirdetésekbe írt hozzászólásaimra lehetőleg PÜ-ben válaszoljatok, azt gyorsabban észreveszem! Köszi!

(#5) .mf

.mf
(veterán)

Ilyen eladási ár mellett igazán költhettek volna 10 centtel többet egy jobb kijelzőre... :U

(#6) Góliát

Góliát
(senior tag)

Láttatok már csirkén pókot? :F

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

(#7) jerry311 válasza .mf (#5) üzenetére

jerry311
(veterán)

A felbontást illetően igen. A betekintési szöggel meg nincs gond, nekem kell látnom, nem annak aki mellettem ül a buszon. Régebben ezt úgy árulták, hogy betekintésvédelem és súlyos pénzeket kértek érte az üzleti notiknál.

https://www.facebook.com/RailwayRelay/ - League of Legends: spambox

(#8) VIPowER válasza Góliát (#6) üzenetére

VIPowER
(senior tag)

Te mennyit ittál? Én már az 5-ödik sörnél tartok.

(#9) Gusztáv

Gusztáv
(addikt)

Inkább kerülne 5% többe, és akkor mondjuk beleférne a jobb kijelző, valamint egy normális minőségű készülékház. Mondjuk a kis betekintési szög problémáját én sem értem, mert ezt tényleg szemből használja az ember.

A tablet gépek értelmét én sem látom. Van a cégnél egy, még a ipad hype előtti kórból, igazi business gép, csak ez még Pentium M procival készült. Németek kitalálták, hogy ezt milyen faszán lehet használni állapotfelméréshez. Mondanom se kell kb 3 óra után bekerült egy fiókba, és ott pihent vagy 1-2 évig. Ja az ára potom $1800 volt, megérte :D .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#10) dezz válasza jerry311 (#7) üzenetére

dezz
(nagyúr)

"Régebben ezt úgy árulták, hogy betekintésvédelem és súlyos pénzeket kértek érte az üzleti notiknál."

Jah. Nem is értem, ezt itt miért nem domborították ki a Toshiba marketingesei...?

(#11) ddekany

ddekany
(addikt)

A kis betekintési szög egyetlen használó esetén is zavaró lehet... egyrészt általában nem pozicionálod a teljesen ideális helyre a fejedet (főleg egy erősen mobil eszköznél), másrészt sokszor az ideális helyről nézve is látszik a képernyő széle felé hogy torzulnak a színek.

A másik... az eladások megakadályozása céljából felemelték duplájára az árát? Ha már riogatni akartak, akkor vajon miért nem sikerűt most ez egyszer 999 helyett 1000-t írni? :N Meg akkor egyszerűen miért nem szüntetik be az árusítását? :U Állati kedvesek... ha valaki mégis megveszi, akkor szívjon még nagyobbat... mert nekik fajlagosan sokba kerül a garanciás ügyintézés gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#12) sanya_67 válasza ddekany (#11) üzenetére

sanya_67
(tag)

A videóból azért ne vonjunk le következtetéseket, Ugyanis legalább a környezet lett volna megfelelő de összevissza csillogott minden, sztem nem rosszabb a kijelzője mint a normál toshiba notiknak. Persze lehetne jobb is de akkor az olcsó tn panel kicserélése megdobná az árát...

(#13) Youri

Youri
(veterán)

Nem terveztem tablet vásárlását, de ha mégis, akkor sem toshibát vettem volna, mert nem tartom sokra a márkát. pláne, hogy ezeket a tableteket sokkal inkább mobilokban jártasabb cégeknek kellene gyártania.

RTX ON

(#14) dezz válasza ddekany (#11) üzenetére

dezz
(nagyúr)

Az tuti... Éppen ezért kellett volna eleve fícsörként beállítani... :D

(#15) Boxi88 válasza Youri (#13) üzenetére

Boxi88
(őstag)

Ezzel én is ugyan így vagyok... Hiba TosHiba't venni :P

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.