Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz RudY #44 üzenetére

    Szerintem te valamit nagyon félreértesz.
    Az hogy én mit veszek, mellékes kérdés, csak példaképpen hoztam fel, én konzol szempontból már PS4-en bezártam magam a Sony környezetbe, van egy rakás PS játékom amit még nem játszottam végig(olyan is, emit még el se kezdtem), tehát az egy pillanatig nem volt kérdés, hogy PS5-öt veszek-e, csak az, hogy esetleg egy XBOX-ot is, idővel, vagy sem.
    Nem győzködöm magama, én tudom, hogy az én szempontomból megfelelő döntést hoztam.
    Nekem csak az böki a csőröm, ha egy gyártó marketing-bullsitjét beveszik a népek, és nekiállnak alap nélkül fikázni, legyen ez PS/XBOX, PC/konzol, AMD/NV, AMD/Intel, Windows/Linux vagy bármi más viszonylatban. Igen, tudom, hogy ezek tipikus flame-terepek, az esetek 90%-ában nem is állok bele a vitába, csak olvasom, de néha nem bírom megállni.

    De akkor pár szót a többi témáról is:
    storage: aki szerint ebben az XBOX van előnyben, az szívott valamit(leginkább MS marketing BS-t) kétségkívül könnyebb egy memóriakáértyát bedugni az XBOX seggébe, mint lepattintani a PS5 burkolatát és 1 db csavar segítségével behelyezni egy szabvány m.2-es SSD-t, de azért valljuk be, nem sokkal.
    "Ez mindkét konzolnál ugyanígy van, hogy miért a PS 5 van nálad kiemelve, az már kiderült a többiből is." Talán mert a PS5-ről volt szó? Egy szóval se állítottam egyébként, hogy ez csak a PS-nél van így, ne adj szavakat a számba. Azzal is bőven tisztában vagyok, hogy nem fognak az új konzoljátékok annyi helyet foglalni a háttértáton.

    szétszerelés: valóban nem láttam az általad linkelt videót, köszi szépen a linket, érdekes, végre valami infó a belső SSD-ről is. Az hogy "lemaradtam" volna róla, azért terelés, mert az úriemberről se hallottam eddig, a videója sem akadt fenn a YT keresésemen, és nem olyan megkerülhetetlen forrás, mint pl. PC-n a GamersNexus vagy az Anandtech.

    "sem beszélt senki otthoni cseréről"- ez explicite igaz, viszont ha már elvitted a szervízbe, baromira mindegy, hogy ott mit cserélnek, és az előző generációban a HDD az viszonylag egyszerűen otthon is cserélhető elem volt mindkét konzolban, szóval természetesen az otthoni csere kérdéskörére fókuszáltam - azt is te veted fel explicite először, hogy nem arról lenne szó...

    Én se rémlik hogy bárkit rá- vagy lebeszélni próbáltam volna bármelyik konzolról, bár kétségtelen, hogy nem látok erős indokot arra hogy valaki XBOX-ra váltson - nyilvánvalóan aki már egy ideje XBOX-os és felépített már valamekkora készletet XBOX One játékokból, annak ugyanannyira nem kérdés, mit vegyen, mint nekem.
    Az újoncok fejét viszont tán nem lenne helyes hazugságokkal tömni, nem gondolod?

    De akkor én is adok neked egy hasznos linket arra az esetre, ha véletlenül lemaradtál volna róla: Xbox visszavágó? - Otherside #35

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák