Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bounti

    aktív tag

    válasz opr #27 üzenetére

    Nézegettem az olcsóbb Lenovokat is, mielőtt ezt az Acert megvettem, hát, azt kell mondjam azok tűnnek igazán egypálcásnak... Se billentyűzet világítás, se ujjlenyomat olvasó, se alu fedlap... Persze a Swift magasabb kategória mint az Aspire, de mostmár több mint egy hónapja használom, és nem érzem kényelmetlennek gépelésnél sem. A passzívság lehet előny, de nálam például szóba sem jöhetett a klíma hiánya miatt, plusz én tiltom a turbót, és így alig fogyaszt, tehát alig melegszik. Nameg most kiberheltem egy régi laptophűtőt, és beleraktam egy 12 centis ventit, ami alapon hajtva kvázi nem engedi elindulni a saját hűtőjét, viszont hangtalan is az alapfeladatok alatt. Így, bővítve egy 1 terrás sata ssd-vel tökéletesen kiváltja a régi Ryzen 1200-as asztalimat, annál kisebb fogyasztással, persze szerényebb grafikus teljesítménnyel.

    Nem mondom, hogy nincs piaca ennek a gépnek, de számomra jobb választás volt tízezerrel többért az Aspire.

    Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

Új hozzászólás Aktív témák