Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tocsa

    senior tag

    válasz Lomha 8V #11 üzenetére

    En semmi mast nem akarok, csak, hogy megkapja a priuszt a buncselekmenyert (bar fizikailag valoszinuleg agyon tudnam verni, de nem akarom bantani. Az a gyanum, hogy volt mar a szemelynek vaj a fule mogott es megkockaztatta, hogy meglep, hogy ne keruljon bajba. Plusz ami meg rosszab, lathatta, hogy agonizalok, es valszeg nem akarta allni a korhazni koltsegeket. Latta, hogy mekkorat repultem (szemuvegem kb 2 meterrel elottem volt szetszorodva), ebbol nagy szamla is kijhetett volna)). Sajna amikor reggel munkaba megyek, eleg nagy tempot veszek fel, nincs idom totyogni. Nyilvan a csako (vagy csaj) is sietett a munkaba. Amugy van 10+ ev biciklivel munkaba jaras rutinom mar, szoval alapban a jobbra levagast ki tudom vedeni, mert hallom, hogyha olyan tempoban lassit valaki, mikor meg nem is latom. De ez a bevagas nagyon durva volt).

    Volt szemtanu aki tavolrol latta es tanuskodott is, de sajna a rendszamot ok sem lattak, illetve minden olyan gyorsan tortent, hogy a kocsit ok sem tudtak azonositani. Sajna ugy utkoztunk, hogy nem okoztam igazan kart a kocsiban: klasszikus jobbra bevagas volt a kocsi reszerol, szoval technikailag en utkoztem neki, de ugy, hogy en is probaltam jobbra kanyarodni (mikor radobbentem, hogy bekanyarodik). Emiatt igazan csak testtel body-check-eltem a kocsit, pontosabban a bringa ott maradt az utkozes oldalan, en meg repultem at a hatso ablak/csomagtarto folott. Szerencsere nem torott el semmim, de arra egy fillerben sem fogadtam volna, amikor agonizaltam a fajdalomtol. 3-4 het alatt felepultem. A szerencse reszben az, hogy mikozben repultem fejjel elore, akozben lassan fordultam a tengelyem korul is, es farokcsontra (az fajt leginkabb) + teli hatra + fejem hatuljara puffantam. Ha vallal erkezek le valszeg az kulccsont tores, a sisak a hatuljan jo vastag, illetve a farokcsont is azert egy robosztus valami. (Iron Marianna mondjuk eltorte anno a farokcsontjat, nem egy leanyalom).
    A nyomozas mar lezarult sajnos. Azert meg gondolkozok, hogy esetleg felberelek egy magan nyomozot, ugyanis barki is volt az, annak valami dolga lehetett annal a cegnel, ahol ez a parkolo behajto volt. Nekem meg akar par szazezer forintot is meger, hogy kideruljon ki volt az, mert legkozelebb lehet, hogy megint megcsinalja. A rendorok egyebkent mindent megprobaltak, kihallgattak par embert a cegnel, de nyilvan senki nem tudott semmit. Az is lehet, hogy a bunos is ott volt, de egy csomo kocsi elegge utott-kopott szar volt, hogyhogy nem volt egyertelmu, hogy az en bringam okozott-e valamit rajtuk.

    Az autosok nagy resze egyebkent rendes. Csak egy par ilyen borton toltelek van, de sajnos az is sok.

    Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

Új hozzászólás Aktív témák