Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) GAI

GAI
(senior tag)

A PC rész hűtővize se piros, hanem kék és zöld kellett volna legyen (külön körön), ha már a túloldalon alkalmazkodtak a gyártók színeihez :)

[ Szerkesztve ]

(#2) cyberwarfare

cyberwarfare
(őstag)

Iszonyat király. :C

Revolut, a biztonságos online vásárlásért: https://tinyurl.com/y4lj99cf

(#3) Cifu

Cifu
(nagyúr)

A CYROGENIC hűtésnél elsőre csuklottam, de utána nézve kiderült, hogy az Origin hívja így a saját vízhűtését. Azért megnéztem volna egy olyan folyadékhűtést, amelyben folyamatosan -180°C alatti hőmérséklet uralkodik. :P

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4) b.

b.
(nagyúr)

azt a jó....
ez valami brutál. :Y :Y

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#5) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Ennek úgy lenne értelme ha egy pc futtatná a konzolgémeket is.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#6) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Ez mekkora királyság már.

Ha Lottó 5-ösöd volt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Jacek

Jacek
(senior tag)

OMG.. ezek állatok :D

(#8) morgyi válasza Dr. Akula (#5) üzenetére

morgyi
(veterán)

Vagy legalábbis csináltak volna valami szoftveres buherát ami Windows alól legalább kiteszi ablakban a kiválasztott konzol képét. Valami capture carddal meg lehetett volna oldani. Közben átválthatsz böngészőre stb... A konzol képe meg futna egy appként

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#9) SidCorky válasza Dr. Akula (#5) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Ne aggódj, amíg a Microsoftról és a Sonyról van szó, addig ez nem fog megvalósulni. :D

morgyi: Van benne capture card, ha arra kötöd a konzolok kimenetét, megoldható. :)

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude E5570 \\ iPhone X \\ Xbox One S

(#10) Nyugis válasza SidCorky (#9) üzenetére

Nyugis
(aktív tag)

NAGYON ÉRDEKES, HOGY LÉTREJÖTT EGY ILYEN HIBRID!
ez azért eléggé komolyan elgondolkodtató.
egyfajta jelzés, hogy nem kell mindennnek külön szabvány etc hanem mehetne egységesen is. mennyivel egyszerübb lenne az élet...

(#11) cyberwarfare válasza morgyi (#8) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Aki ilyet vesz, nem hiszem, hogy 1 monitoros setup-ja van. :DDD

Revolut, a biztonságos online vásárlásért: https://tinyurl.com/y4lj99cf

(#12) Carlos Padre válasza morgyi (#8) üzenetére

Carlos Padre
(addikt)

Egy hdmi switch nem elég egyszerű? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13) SidCorky válasza Synthwave (#6) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Meg ha összerakod magadnak.

Dell Latitude E5570 \\ iPhone X \\ Xbox One S

(#14) Dr. Akula válasza SidCorky (#9) üzenetére

Dr. Akula
(nagyúr)

Nem is reméltem, de akkor meg minek vagiznak vele, ez így 0, ennyi erővel egy Technokol Rapiddal össze is ragaszthatták volna az egészet, olcsóbból megvan.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#15) Balika911 válasza SidCorky (#9) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Nem is kell, elég ha a fogadó eszközre, mondjuk okostévére lesz mindegyik platformhoz app. (Streamre gondolok, ami még odébb van sajnos. Ha egyáltalán elég jó lesz valaha a játékokhoz.)

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#16) Toby888

Toby888
(senior tag)

ez így értelmetlen ... rárakom a ps4-et meg az xboxot a gépház tetejére és majdnem ugyan ott vagyok -_- azt hittem valami software-s buhera vagy emulátor hogy futtatja a konzol game-kat

(#17) paperboy válasza Toby888 (#16) üzenetére

paperboy
(aktív tag)

Azért megnézném azt a gépet, meg emulátort, amin elfutna egy xbox one vagy egy ps4 játék... :)

(#18) Toby888 válasza paperboy (#17) üzenetére

Toby888
(senior tag)

én is megnézném, de vagy ha nem is emulátorral akkor valamien variáns hogy win alól szaladgáljanak az xbox ps játékok

(#19) morgyi válasza cyberwarfare (#11) üzenetére

morgyi
(veterán)

Nem az egymonitoros setup a lényeg. Hanem fut a háttérben pl. a steam, alt+tab-al átváltok böngészőre, megy a zene stb... És nem a konzolok, amúgy viszonylag kényelmetlen felületén kell kínlódni.

Amúgy egy többcsatornás capture card-al most is meg lehet csinálni. Hogy Win alatt egy ablakban fut a konzol képe, arra a monitorra húzom át amelyikre akarom, nem pedig egy multiplexerrel kapcsolgatom hogy hol mi jelenjen meg.

Ez így tényleg annyi mint amit más mások is írnak, mintha egymáshoz lennének ragasztva kétoldalas ragasztóval.

Másrészt a konzolokon az APU-k körüli memóriákat is illene hűteni, látszik nem használatra lett tervezve. Mert amúgy jól néz ki.

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#20) kakuk.tamas

kakuk.tamas
(őstag)

Afelett mindenki elsiklott, hogy van a konzoloknak+a gépnek egy közös kimenete, valamint van a VGA-n is, ami a Windows képét tudja kitolni? Gondolom én, ha a konzoloknak+Winnek van egy közös kimenete, akkor minden gond nélkül megoldható, hogy Win alatt is látni lehessen a konzol képét... Ezt a gépet streamra csinálták, kizártnak tartom, hogy erre ne gondoltak volna.
(Lehetséges, hogy van a dobozban egy 20 centis HDMI-HDMI kábel, ha szoftveresen nem tudták megoldani a dolgot.)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#21) -Skylake- válasza kakuk.tamas (#20) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

"Ezt a gépet streamra csinálták, kizártnak tartom, hogy erre ne gondoltak volna."

Nem. Ezt a gepet poenbol csinaltak (aminek szerintem egeszen igenytelen lett amugy). Nem hozza kereskedelmi forgalomba az Origin, ez az egy van/lesz belole. Es amugy az egvilagon semmi ertelme nincs is, gondolom ezt ok is tudjak , ezert nem fogjak arulni sem.

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#22) Balika911 válasza kakuk.tamas (#20) üzenetére

Balika911
(nagyúr)

Ebben csak egy HDMI switch-et látok, ezeknek pedig a gyakorlatban bizonyos felbontások, (változó) frissítési frekvenciák, hangformátumok átvitele is problémát szokott jelenteni, nemhogy kép a képben módot támogassanak.

De tényleg mindegy, mert ez a gép úgyis csak egy érdekesség.

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#23) Bilux

Bilux
(addikt)

Nem is baj, hogy egy darab készült belőle mert idén már el is avul mivel jönnek az új konzolok :D

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#24) GoldhandRent válasza morgyi (#8) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

PS4 tud ilyet: hálókábelen oldja meg. Kicsit szemcsés a kép a direkt hdmi-hez képest (nyilván), és egy icipici delay is van, de simán játszható. Legalább a PC-re kötött kontroller működik, plusz egér + bill is írás közben meg a menüben, a fasza kis mikrofonod, a fasza kis fejeseddel egyetemben. Közben a háttérben és/vagy a második kijelzőn ott a böngésző, vagy akármi. Élhető dolog.

[ Szerkesztve ]

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming | Play Station 4 PRO 500M Limited

(#25) Polllen válasza GoldhandRent (#24) üzenetére

Polllen
(nagyúr)

Az xbox is tudja.
PC-n meg a steam.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#26) GoldhandRent válasza Polllen (#25) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

Akkor nem értem, ez most miért jó dolog :DD
Mondjuk a vízhűtés része elég nagy plusz. :K

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming | Play Station 4 PRO 500M Limited

(#27) To-fu

To-fu
(újonc)

Ez meg mi a jó...
Na jó, ez most kiégetett.

Terméktől függetlenül adok próbagaranciát!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.