Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    válasz Szakbarbár #7 üzenetére

    Bemásolom ide is:
    A vízióm az, hogy most mindenki rámegy egy exkluzív fizetős szolgáltatásra, de néhány év múlva a verseny miatt kihullnak, és marad 2-3, amire meg is éri előfizetni. Sajnos vagy sem, de a Disney ezen egyik túlélők egyik esélyese, köszönhetően a klasszikus meséik és filmjeik mellett a Marvel és a Star Wars jogok birtoklásának is.
    Max abban lehet reménykedni, hogy ha idővel nem tudják az előfizetői bázist növelni, akkor néhány filmet ideiglenesen megjelentetnek más platformokon is, mert hát az is pénz. :U
    Lásd friss videojátékos példa: az EA pár évnyi különutazás után visszatért a Steamre.

    (#3) Ra's al Ghul Egyszer próbálgattam Netflixen, a kínálatot tudtam vele böngészni, de a filmet már nem indította el. Azaz: védekeznek ellene

    (#1) Jesus_Shaves Ha van eszük, akkor azon országokba és régiókba, ahol nem érhető el a Disney+, ott ideiglenesen más szolgáltatóra teszik fel a tartalmat. Már ha ehhez találnak partnert...

    (#12) Tigerclaw Pedig pont az Apple akarja megcsinálni a következő nagy dobást az Asimov féle Alapítvány sorozattal. Szerk. A Netflix is érzi ennek a szelét, ezért is fókuszálnak a saját gyártású tartalomra, illetve hogy minél több, kisebb stúdió termékének megszerezzék a forgalmazási jogát, és nem csak az USA-ból. Pl. a Testről és lélekről film Amerikában Netflix only.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák