Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    Akinek tetszett - örülök :)

    RX 460 téma: ez a cikk alapvetően a GeForce generációk összevetéséről szól, de nem csak ezért maradt ki a 460-as. Írtam róla egy dedikált cikket, ott a 950-essel össze van vetve, és finoman fogalmazva sem szerepel meggyőzően. Túl sok értelme nem lett volna itt feltüntetni az 1050-hez képest 30-40% hátránnyal.

    A két legirritálóbb Radeon probléma (már számos helyen leírtam az elsőt): kikapcsolt képernyő után visszaaktiváláskor nem mindig kapcsol vissza a VGA (ezt eddig minden GCN-es kártya csinálta, ami járt nálam), ill. a képernyőfrekvencia változtatásakor (50/60 Hz között) időnként rebootol a gép (ez a 460 újdonsága). Toleranciaszinttől függ, hogy ezeket elviseli-e valaki - én nem.

    (#6) AxBattler: hát ja, kéne. Ehhez egyrészt kell egy jó baseline kártya (mert ugye ilyenkor az összes eddigi mérés kuka), másrészt rengeteg idő és energia az új tesztszekvenciák felépítéséhez (ez baromi utálatos meló), harmadrészt új játékok, amire hajlandó vagyok pénzt kiadni (vagy van belőlük mérhető demo). Az elmúlt 9 hónapban egyik sem állt rendelkezésre - meglátjuk, 2017 hogy alakul.

    (#9) Gainka: megerősítem - nem Neked való a cikk :)

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák