Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz opr #8 üzenetére

    Hogyne verné agyon, ezért nyerik folyton az apex prok között rendezett 1v1 kupát mindig kontrolleresek, és ezért nem tudja semelyik pro le 1v1ezni egyik közepest kontrollerest sem mert csak nyomva tartja a lövést és a többi történik magától, ezért nincs esélyed az új haloban egérrel kontrolleres ellen és ezért nincs esélyed destinyben sem mert már a fal pereménél leköveti az embert és még sorolhatnám :) Minden fps-t amivel játszottam a lehető legmagasabb rankon játszottam, apex-ben én is voltam fizetett játékos és versenyeztem (vb-n eu top 80, legjobb eredmény itthon), azon a szinten egy egeres hiába lövi meg aimlabban a 110-120k-t meg van 80%+ headshot accuracyja esélye nincs egy kontrolleres ellen aki ugyanezen a szinten játszik, mert annyira tökig vannak húzva az aimassisst értékek az esport gamekben, hogy valami sikerélményük nekik is legyen :) sok apex pro át is állt kontrollerre és eredményesebbek úgy, hogy előtte életükben nem fogtak kontrollert és nem azért mert előtte egérrel szarok lettek volna.

    Nem kell kezdeni a témát, ha konzolon ne legyen egér bill, akkor pc-n ne legyen aim assist, easy :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák