Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz lezso6 #34 üzenetére

    ott a pont...nekem konzumer termék kell...te zenét szerkesztesz, keversz, én szórakozom...apám is zenész, stúdiója van 25 éve, és a monitorairól az a véleményem alakult ki, hogy jobb, de nem itthoni felhasználásra való, általában kíméletlenül részletesek, megkövetelik hogy odafigyelj, érződik, hogy munkaeszköz, nem szórakoztatóelektronika...anno ezért adtam el egy akg fülest, az unitrák meg a szekrény tetején pihennek...

    mindegy azon tovább nem vitatkozom mi a jó, ez szubjektív...viszont még mindíg ott tartok, hogy a dizájn nem zárja ki a minőséget...+ most már elvileg amelyik cég ad a marketingre, ne adj isten, epöllel reklámoz, az mindenképp csak gagyi lehet...legalábbis 90% esélye van rá...nem értem ezt a logikát. a profi felhasználásra szánt termékeket teljesen normális, hogy kevésbé reklámozzák, mivel szűkebb rétegnek készülnek, nem átlagfelhasználóknak...hasselblad reklámot sem láttam még a duna tv-n esti mese előtt...

    ez az egy cikk lehet szubjektív, de ha akarod belinkelek még másik 50-et... ;]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák