Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adams55

    tag

    válasz nhpeti #5033 üzenetére

    Volt már e-cigim. Ha mindenképpen kell a kátrány " maró hatása " , valamint ha szereted ha " tüdőn vág " a cigi, akkor 1 hétig bírod ki majd egy jó minőségű (e-go, stb. ) elektromos cigivel. Ha csak imitálni akarod a füstölést / nikotin éhség végett és cigi pótlására veszed, akkor át lehet szokni erre. Nekem nem sikerült. Viszont arra készülj fel, ha veszel egy ilyet, akkor a végébe, ahova kell tölteni a löttyöt ( helix ) azt havonta cserélni kell , vagy tisztítható helix-et kell venned kicsit drágábban. Minnél nagyobb mah- os e-cigit veszel, annál tovább bírja töltés nélkül a cigid, valamint picit több lesz a "füst" mennyisége. Annyit tudni kell ezekről, hogy ha vizipipáztál már, akkor kb olyanra kell számítanod. Nehéz nagy mennyiségű pára lesz egy jó fajta helixel. Ja , és azt tudd, hogy legálisan MO -n nem vehetsz nikotinos folyadékot, viszont akármelyik e-cigis boltban tudsz beszélni az eladóval, hogy adjon, megoldják neked. Nagy mennyiségű folyadékot ne vegyél, mert egy idő után unalmas lesz. PL én banánosból vettem egyszer 50 ml-t, a negyedét nem használtam el. Inkább vegyél mindíg kis kiszerelésben több fajtát, és ami 1-2 hét után is jól esik, nincs tőle undorod, abból kell nagy mennyiségű lötyit venni.

    . Amit írtam , nem kell törvényszerűnek venni, csak saját tapasztalataim írtam le. :R

    Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

Új hozzászólás Aktív témák