Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrgergoke

    aktív tag

    válasz #41635072 #22 üzenetére

    Váó, nem vártam ezt a radikális véleményt. Érdekesebbek az ellenkező vélemények, van min vitatkozni. Igaz, hogy megvárakoztat, az is igaz, hogy sokszor eredetinek tüntetik fel a hamisat. De eddig nem volt olyanom, hogy a descriptionben is eredetinek tüntették volna fel. Oda még sosem merték leírni, hogy eredeti, ha igazából nem az. De ha annyira eredetire vársz, miért veszel olcsót, kínaitól? Sosem az eredeti termékeikről voltak híresek, főleg nem az egyedi áraik mellett.
    Egy szó mint száz, most, hogy kifejtetted a problémád, részben egyet értek veled, részben nem. Fölösleges egymás ellen szónokolnunk szerintem.
    Azt is meg tudom érteni, hogy miért nem címlapos. Részben. Ez a Logout, nem egy technikai blog. Arra van (szerintem) kitalálva, hogy könnyed írások jelenjenek meg rajta és ne folyton csak a számadatokkal jöjjünk. Szerintem. Ha más másképp gondolja, akkor gyártson mátrixokat a cikk közepére, hogy melyik kütyü mit tud. Nekem nem ez volt a célom, csak annyi, hogy pár szóval bemutassak egy-két kütyüt.

Új hozzászólás Aktív témák