Hirdetés

2019. június 16., vasárnap

(#1) hombre[EU]

hombre[EU]
(őstag)

Destroy All Humans

you must be the change you wish to see in the world

(#2) Carlos Padre

Carlos Padre
(PH! addikt)

Postal. ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3) kwzatz

kwzatz
(őstag)

Szerintem nagyon jól csinálta ezeket a felvásárlásokat a cég.
Egyébként lehet ez sokminden (amellett, hogy jön a Desperados 3), Painkiller, Red Faction, Titan Quest, Alone in the Dark, Gothic, stb.

(#4) sasNAXO

sasNAXO
(kvázi-tag)

Náluk van asszem a Nexus - The Jupiter Incident is. Na az sajnos nem sorozat, de azért elfogadnék tőlük egy új részt belőle. :))

(#5) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Az utolsó Darksiderst remélhetőleg monumentális lezárással. :)

(#6) Giovan!

Giovan!
(őstag)

Egy Titan Quest folytatásnak örülnék.

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#7) yericho800

yericho800
(kvázi-tag)

aaaah titan quest de jó lenne. *. *

(#8) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Az AiTD-ot nemrég írták, hogy folytatni fogják, esetleg a Test Drive-ot még, bár az lehet nem náluk van.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#9) kwzatz

kwzatz
(őstag)

Giovan!, yericho800: Csak gondoltam jelzem, hogy a Titan Questhez néhány napja jött ki új kiegészítő Atlantis néven. (nekem ez és a Ragnarök is azt súgja, hogy nem lehetetlen egy TQ2)

[ Szerkesztve ]

(#10) Giovan! válasza kwzatz (#9) üzenetére

Giovan!
(őstag)

Nekem csak telón van meg, steamen nem vettem meg újra. De egy második részbe beruháznék, csak ahhoz ugye kéne egy második rész :D

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#11) Tanisz

Tanisz
(senior tag)

Nem náluk van a STALKER jogok?
Ugye a Deep Silvernél volt, ha jól tudom, de azt felvásárolta a THQ Nordic. Vagy már túl is adtak rajta?
Egy új STALKER-nek örülnék :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#12) nak0n

nak0n
(senior tag)

Egy új Gothic mennyire rohadtul nagyon jó lenne...

(#13) melega válasza Tanisz (#11) üzenetére

melega
(senior tag)

A konzolokszerivze honlapján a Stalker 2 előrendelhető 2021-re hírdetik.

(#14) Tanisz válasza melega (#13) üzenetére

Tanisz
(senior tag)

Na akkor jól le vagyok maradva :D Köszi :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.