Hirdetés

2017. november 21., kedd

(#1) schawo

schawo
(Jómunkásember)

Aztán fél év múlva bejelentik, hogy bocs, nem jött össze, pééz nyemá. Pá mindenkinek.

Win7 Pro (6,5k) Win10 Pro (17,5k) Office 2013 Business (22k) Office 2016 Business (30k) Server2012R2 Std Datacenter SBS2011 SBS2008 Project2010 Bitcoin elfogadás http://goo.gl/LRwqgW

(#2) Segal válasza schawo (#1) üzenetére

Segal
(őstag)

Esetleg hogy egy még újabb hardver kerül bele és csak nyár vége vagy ősz ;]

www.nokiaprogramok.hu

(#3) prolad

prolad
(őstag)
LOGOUT blog

Mióta is ülnek már ezen? 2-3 éve? Eléggé lehúzás szaga van.

Xiaomi mi mix

(#4) -Skylake- válasza prolad (#3) üzenetére

-Skylake-
(senior tag)

En ugyemlekszem tobb, ha nem is tobb de inkabb 3 akkor.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#5) atike

atike
(PH! nagyúr)

Na, a Razer teló majd jól lenyomja... Még annyira sem fog tudni megjelenni ez a csoda... :DDD Amúgy meg nem lenne rossz koncepció.

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#6) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Szerintem se lesz ebből semmi.

Mondjuk jól jönne a Switch mellé egy konkurens a nagyoktól, mert a koncepció nagyon jó, csak fapados megvalósítás.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Szerintem ezt el kellene mar engedni.

Live-Die-Respawn

(#8) Hopkins95

Hopkins95
(fanatikus tag)

Mikor olvastam hogy drágább lett, én ilyen 300- 350 Eurora gondoltam. De ilyen áron ennek milyen létjogosultsága van? :Y Főleg, hogy már van egy Nintendo Switchünk, ami fele áron hasonlót nyújt. Arról nem beszélve, hogy szerintem még szebb is.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x

(#9) GodGamer5

GodGamer5
(tag)

Ennyiért bukta lesz, pedig megnézném, hogy milyen lehet kézikonzolon jó minőségben Doom-ozni, meg Witcher 3-azni.

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#10) alevan

alevan
(őstag)

Ez a projekt olyan mint a Star Citizen: soha nem lesz befejezve....

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#11) KillHates

KillHates
(PH! nagyúr)

Ennek nincsen nagyobb létjogosultsága?

És ha korszerűtlenné válik a hardver (azaz a telefon) akkor vesz az ember bele egy másikat... Oké, hogy ez nem Windows meg X86, de nem is lehet sok pénz...

Telefonszámom: O6-7O/33-99-33-9 ott gyorsabb és egyszerűbb

(#12) kovabor válasza KillHates (#11) üzenetére

kovabor
(kvázi-tag)

De lehet ra win tabletet kotni, es mehet is ra steam... ugy mar ehhez az arhoz kepest sokkal olcsobb... sot, en a nagygepen futtattam, csak a kepet streamelte telora, es ugy is elvezheto volt. Igaz, akkor nar nem telljesen portable... :)

(#13) KillHates válasza kovabor (#12) üzenetére

KillHates
(PH! nagyúr)

"sot, en a nagygepen futtattam, csak a kepet streamelte telora, es ugy is elvezheto volt."

Ez mekkora ötlet! Nem is tudtam, hogy létezik ilyen.

Telefonszámom: O6-7O/33-99-33-9 ott gyorsabb és egyszerűbb

(#14) kovabor válasza KillHates (#13) üzenetére

kovabor
(kvázi-tag)

Remelem nem szarkasztikus voltal... :P en csak leirtam, reagalva a hozzaszolasodra, melyben azt irtad, nem windows alapu

(#15) GodGamer5 válasza KillHates (#11) üzenetére

GodGamer5
(tag)

Azért egy androidfos meg egy natív pc-s játékok lejátszására alkalmas kézikonzol között óriási különbség van...

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#16) Bandi995

Bandi995
(fanatikus tag)

Tartsák meg mindet. :D Haszontalan, drága eszköz.

(#17) carl18

carl18
(senior tag)

Meg se jelent de már drágább, ilyen áron ez elég sok szerintem. Szerintem ez a gép sose fog megjelenni, évek óta ígérgetik és még sincs piacon. Ebből már nem lesz semmi, kicsi az esély hogy valóban megjelenik.

A globális felmelegedés oka az amd processzor. XD

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.