Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyedes

    addikt

    na hat ez most hogy? nem tetszik a 64 WDCnek a 64es outlook(de 32es meg jol megy)? itt valamit nagyon elkurtak. :W

    Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

  • Peter Kiss

    senior tag

    LOGOUT blog

    Azért arra kíváncsi lennék, legális-e a Windows-od és az Office-od. Másrészt hogyan lehet a Microsoft-ra azt mondani, hogy teljesen figyelmen kívül hagyja a felhasználói igényeket? Mást se csinál, csak erre figyel, ezt a hülyeséget. Emellett, ha nem használsz ultranagy Excel vagy Access táblákat nagyon nagy vagy épp kicsi számokkal, semmi szükséged 64 bites Office-ra.

    Az informatikában a legacy problem hatalmas visszahúzó erő, ha minduntalan leragadnának ezeknél a problémáknál, sehol sem tartanánk.

  • domi007

    őstag

    válasz Peter Kiss #2 üzenetére

    # Windows Mobile Device Center (WMDC) synchronization WMDC does not synchronize with Microsoft Outlook 2010 if you use the 64-bit version of Outlook 2010. In such cases, an error message displays that states that there is no default mail client or the current mail client cannot fulfill the messaging. WMDC synchronizes correctly with the 32-bit version of Outlook 2010. To synchronize a Windows Phone with Outlook 2010 by using Windows Mobile Device Center, uninstall Outlook 2010 64-bit. Then use the original installer that you used to obtain Outlook 2010 64-bit to install Outlook 2010 32-bit. Outlook 2010 32-bit is the default option.

    forrás: [link]

    Amúgy nem az lenne a lényeg, hogy kell-e nekem 64 bites Office vagy nem, hanem az hogy ez van fent a laptopon, be van állítva minden, most miért kell teljes reinstallt csinálnom, hogy működjön a sync?
    De ha van valamilyen varázsló ami átveszi az Office összes beállítását valamint az Outlookból még a leveleket is, akkor linkeld, és megcsinálom vele a reinstallt.

    A Windows Mobile tipikus vállalati dolog, ezért szerintem különlegesen fontos lenne a támogatása...főleg, hogy a Business Windows Phoneról még nincs hír, ezért az üzletembereknek kényszerűen maradniuk kell a WM6.5-nél.

    [ Szerkesztve ]

    "̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

  • Sheffy

    csendes tag

    Én most vettem WM 6.5-ös rendszerű telefont és szintén bele futottam ebbe a hibába...
    A fő problémám nekem azzal van hogy én dolgozom a telefonommal, ezért lett véve ilyen készülék. Na most az Outlook tele van névjegyekkel, mailekkel, bejegyzésekkel.
    Még az e-maileket letojom, azokat letöltöm szerverről újra, de a névjegyzéket ki kéne mentenem.
    És persze a csodás 2010-es Office-t megcsinálták úgy hogy ami eddig jó volt az elrontották. Office 2003-ban nagyon könnyen tudtam névjegyeket exportálni-importálni, a mostani verzióban már 1 órája próbálok a keresőben erre választ találni de semmi.
    Elmehet az Microsoft a p****ba.... Legalább csinálnának egy programot ami kimenti és visszatölti az adataimat de ez hogy "oldd meg", ez szemétség!

    _--=<(Sheffy the Pusher)>=--_

Új hozzászólás Aktív témák