Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    Ami még tudok ajánlani, a "Create with code" tutorial sorozat (kb. egy hete néztem végig) - ez abszolút kezdőknek való, de jól megismertet a Unity-val. 5 fejezet, mindegyikben egy-egy prototípust/ egyszerűbb "játékot" rak össze. Nekem volt már valamennyi (nem őrülten sok) 2D Unity tapasztalatom (értsd: egy 2D-s játékot kellett beadnom BSc-n), úgyhogy elég volt végignézni a videókat, hogy nagyjából képbe kerüljek ismét az editorral.

    Viszont nem Unity-ztam kb. 2 éve, most pedig megint kell (megint beadandó miatt, csak most már MSc levelezőre :D ), szóval nekem is újra kellett kezdeni megint, csak most 3D-vel .

    Ami viszont idegesítő (lehet), hogy olyan alap dolgokat is magyaráz, hogy metódus, változó, visszatérési érték, stb. (.NET fejlesztőként duplán idegesítő :D ) - gondolom inkább középiskolásoknak, kezdő fősikolásoknak készülhetett az anyag (bár mondjuk amúgy jól magyarázza ezeket is többnyire). Jó arcnak tűnik ez a Carl, néha nyomat bűvésztrükköket is :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák