Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Cifu #30 üzenetére

    UE ok, de az mindig is jobb volt mint a CE. De komolyan Unity ?? Azért azt sem lehet mondani, hogy a Unitynél sorban állnak a blockbuster címek. Konkrétan egyet mondjál. Mind mobil szar, vagy ilyen B kategóriás anyámkínja. Nem AAA-nak való. Ha megkérdezel egy átlag hardcore gamert, hogy a Unity-vel készült játékok közül melyiket ismeri, szerintem kb az Escape from Tarkovon kívül semelyikre sem fogja azt mondani, hogy igen. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a Unity szar mert elég sokat fejlődött az utóbbi időben, de nem a technológiája hanem az ingyenessége folytán népszerű. És szerintem ha megkérdezel egy AAA fejlesztői gárdát, hogy mondjuk a következő CoD-ot vagy Batllefieldet Unity-vel vagy CE-vel szeretnék e piacra dobni, nem hiszem, hogy a Unity mellett döntenek. Pusztán azért mert minőségbeli különbség van a renderben amit előállít. Pedig ha valaki ismert az tudja, hogy én aztán tényleg ellene vagyok az ilyen grafikai megalomániának, de a ló túloldalára sem esnék át, és azért van egy szint ami alá nem mennék

    UE4 meg nem ingyenes, le kell adni a jattot az eladások után (=royalty) . Bár ez egyébként kedvező, mert ha jól emélkszem csak 5%, viszont az ingyenesnél mégis több. De tény, hogy összességében az UE4 piacképesebb.

    Amúgy én emlékszem rosszul, vagy a Crysis 1-ben 32 fős mapok voltak ?

    @Abu85:

    Azzal a move-val több mint valószínű, hogy az Amazon piacot vett, amivel csak rövid távon járt jól a Crytek, mert hosszú távon éppen tőle vette el a piacot, így már nem nagyon maradt nekik mit rendezni. Egy normális hálózati modul elkészítése és az engine piacképesebb értékesítése ennyivel rosszabb opció volt ? A Warhorse ugyanevvel a motorral fejleszt közösségi finanszírozással játékot, nem is akrámilyet úgy, hogy ők még fizettek a teljes liszenszért. Ugyanezt egy jobban árazott, ráncfelvarrott motorral elképzelhetetlen lett volna szélesebb körben elterjeszteni ?

Új hozzászólás Aktív témák