Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz bambano #44 üzenetére

    Írtam gyárit is...
    Kérdés: miért akarnám kiszedni?
    Ne válaszolj, anélkül is elhiszem, hogy neked már legalább 1x jól jött.

    Ez is csak egy újabb céleszköz vs általános célú eszköz vita, ahol adott erőforrásból egy céleszköz sokkal hatékonyabban megoldja a dolgát, de extra pénz/áram/HW/munka ráfordítás árán az általános célú eszközökből többet ki lehet hozni képességileg(á la "PC vs konzol").

    Egyébként te is tudod, hogy van olyan router is ami moduláris/bővíthető is és nincs is "alulmotorizálva" - nyilván nem az árérzékeny SoHo piacon, hanem inkább nagyvállalati oldalon(pl. Cisco, NetGear, Juniper, Nokia stb.).
    Egy Cisco-n pl. így megy: show ip nat translations

    Nekem semmi bajom nem lenne a jelen cikkel, hisz ha az íróját érdekli a téma, tanul belőle, jól szórakozik közben, akkor csak örülni lehet neki, hogy megosztja másokkal is a tapasztalatait.
    Amivel nekem bajom van, hogy olyan állításokat tesz az elején, amiket a cikk többi része nem támaszt alá - akkor vagy írja oda, hogy pl. "1. rész", vagy "folyt.köv" vagy valami hasonó értelműt, vagy(ha pl. nem akarja folytatni) azt hogy csak a legfontosabb pár feature-t valósította meg, így nem cserekompatibilis egy 10-15e-s bolti routerrel, mert még valaki elhiszi és kellemetlen meglepetés éri, mikor utána akarja csinálni.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák