Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz MongolZ #30 üzenetére

    Azért, hogy a másik oldal is meglegyen, nem minden jó ami energiatakarékos, pl mosógépeknél gyakran már a mosási teljesítmény rovására megy az energiaspórolás. És ha emiatt 2x-3x kell kimosni a ruhaállományt mire tiszta lesz, az nem csak időveszteség de hirtelen már nem is olyan nagy az energiamegtakarítás.
    És gyanúm szerint nem csak a mosógépek ilyenek, csak épp róluk olvastam konkrét példát nemrég.

    De elég ennyi az energiakérdésről, a lényeg az, hogy amit OP leírt a cikkben, az meg sem közelíti tudásban egy off-the-shelf router-gateway szintjét, max throughput-ban.
    Az más kérdés, hogy amit ez nem tud, azt általában az 1.0-s userek nem is használják, de kétlem hogy ez a megoldás 1.0-s usereknek volna szánva, akkor nem szórakozott volna CLI-vel...

    (#31) bambano "Amelyik eszköz képes egynél több broadcast domain között csomagokat átpakolni, az router." Ez a lehető legnagyvonalúbb definíciója a routernek amit eddig hallottam, valóban szükséges, de nem vitán felül elégséges definíció.
    Sok értelme nincs a routing szabályoknak ha minden forgalom csak A-B/B-A irányban mehet...

    Tűzfalat is lehet 1 NIC-kel csinálni(pl. MS ISA), csak sok lesz rajta a lyuk.

    Ha figyelmesen olvasod, nem azt írtam, hogy az összes MikroTik router olyan, hanem hogy több modell is.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák