Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz RetepNyaraB #24 üzenetére

    Nem írtad, hogy milyen személyes tapasztalatok alapján írtad, hogy ipari hulladék az eszköz.

    A cikk alapján nyilván nem, mert abban nem volt ilyesmi megfogalmazva, sőt, azt írja, jól szól és jópofa az egérmozi rajta. Ezek szerint viszont tudsz valamit róla, ami alapján eme sarkos véleményedet kialakítottad.

    Érdekes megközelítés, hogy ha valami Neked nem tetszik, az rögtön "bazári". No, amint írtam, én sem vágyom erre, de nekem speciel tetszik. Sőt, a családban másoknak is. Ez persze nyilván ciki, hiszen megírtad, hogy ez "bazári" ipari hulladék, márpedig ha valami Neked nem tetszik, az nyilvánvaló, hogy másnak se tessen.

    Hasonló a helyzet a cikk címével. Szerinted ez a legalja, szerintem meg egy kifejezetten találó, ötletes cím. Persze amilyen határozottan hangot adtál a lesújtó véleményednek, megint elszégyelltem magam egy kicsit, hiszen nyilván Te írtad meg a tutit...

    Tudod, nem az a baj, hogy más a véleményünk. A baj szerintem az Általad is képviselt ex cathedra kijelentésekkel van, amik az arroganciát sem feltétlenül nélkülözik.

    MaCS

    UI: Holnap jó eséllyel veszünk egy Divoom Tivoot. Ha tényleg ipari hulladék, visszavisszük. De az ötlet bejön.

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák