Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DraXoN #1 üzenetére

    Bármin elfut 100+FPS-sel? :U Még egy GTX 950m-el sem fut jól i5-6200U társaságában, a régi Acer V15 Nitro laposomon nem futott rendesen még lowon sem. De itt az Intel új Ice Lake processzora, aminél Intel Iris IGP-vel van felszerelve, de még ez sem üti a 60-at lowon sem: Intel i7-1065G7 vs AMD Ryzen 7 3700U iGPU Comparison Fortnite

    8 giga RAM mellett meg nem is igen érdemes próbálkozni a játékkal, nekem annyi volt a laptopban, de simán elfogyasztotta mindet. Aztán bővítettem 16-ra, aztán azzal valamennyire mérséklődtek a mikroakadások.

    A Source motortól azért nagyon messze van az Unreal Engine 4 teljesítménye, főleg gyenge hardveren. :U

    Amúgy a DX12 szerintem nem fog sokat hozni, cserébe kapunk mikrolaggokat meg textúrabetöltődési problémákat(á lá Battlefield V). A Vulkan szerintem sokkal jobb lett volna.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák