2019. augusztus 17., szombat

(#1) Tidus

Tidus
(őstag)

Ez a cucc nem átlag felhasználókat, és hobbi fotosokat veszi célba.
De az elképzelés nem rossz.

(#2) Yutani

Yutani
(nagyúr)

Ezmiez?

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#3) Picturemaker

Picturemaker
(őstag)

Ennek mi az értelme?

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#4) FEDman

FEDman
(addikt)

Nem egészen értem miben jobb ez, mint a Canon/Nikon Tilt/Shift obijai? :U

(#5) Bogyó bá' válasza FEDman (#4) üzenetére

Bogyó bá'
(veterán)

A Sinar számára annyiban jobb, hogy náluk hagyod a pénzedet, nem a Canonnál/Nikonnál... :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6) vince

vince
(őstag)
LOGOUT blog

beállnék a sorba: ez mi, mire jó?

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#7) Daczy

Daczy
(aktív tag)

Ez mind szép és jó, de mi a túró ez? :F Igazán belevehettétek volna a cikkbe ennek a valaminek az értelmét is.

(#8) TeeBee73

TeeBee73
(őstag)

+1.
Hobbi szinten ennek mi értelme?
Lassan úgy fog kinézni egy komolyabb fotócucc, mint C3P0.

"Szépnek, szép vagy." - mondta a Kisherceg. "Ringdingding-digingigerining" - mondta a róka.

(#9) MLaca

MLaca
(őstag)

a cucc a perspektívával és a szelektív élességgel való könnyed játszadozásra lett megalkotva. nyugaton abszolut a hobbisták pénztárcájához is méltó módon - itthon milliomosok játéka lehet.

http://mlzphoto.hu/

(#10) Seggtuzelo

Seggtuzelo
(csendes tag)

Gondolkoztam rajta beírjam-e hogy ez mi ez? Gondoltam azért regisztráltam be, mert itt ilyen ultrazsenik vannak, és hogy még kockább legyek:D De látom ez kifogott rendesen a nípen:D Sebaj csak tán meg lesz mi ez.....!!!4

Ahhwh what a bjútifull kurtoskalács. Kalácsképű!

(#11) Skynet258 válasza MLaca (#9) üzenetére

Skynet258
(veterán)

Bár DSLR tulaj vagyok, de még elég hülye; ez akkor olyasmi, mint a Lensbaby, csak komolyabb kiadásban/több lehetőséggel?

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#12) bartucc

bartucc
(addikt)

Amióta Prohardveren vannak a fotós hírek, szoktam olvasgatni, meg egy ismerősöm, aki amatőr szinten fotózgat, de nem csinálja rosszul, sőt, egy Pentax K20D-vel. Úgyhogy kicsit érdekel is a téma, de ilyet még nem láttam. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#13) polika

polika
(senior tag)

Ez a cucc végül is egy harmonikás műszaki obit képes felrakni egy canon vagy nikon vázra oszt ennyi, kb értelmetlen. El lehet játszadozni de egy KF vagy NF hátfalra tervezett obi nem optimális egy DSLR-re, se felbontásban se fókusztávban nem arra készült azaz elég öszvér ami ebből kijön.

A félmilla fölötti árból (ami csak az adapter ára, és nem tartalmazza magát a DSLR vázat, és a sinnar obikat) simán kijön egy analóg nagy formátumú gép 1-2 alap obival, meg egy rakat síkfilm, és az azzal készült képek minősége csöppet jobb lesz mint amit a DSLR-el csinálsz.

(#14) hcl válasza polika (#13) üzenetére

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

Pont erre gondoltam.
Akinek muszáj a digit hátfal, az azt vesz.
Akinek nem muszáj, annak meg ez drága.

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#15) tetrix válasza hcl (#14) üzenetére

tetrix
(tag)

néha egy ilyen dslr szett drágábból tud kijönni lencsékkel együtt mint egy kisebb középformátumú gép hatfallal, optikával együtt. képminőségben meg ég és föld a kettő...

(#16) dystopia válasza Seggtuzelo (#10) üzenetére

dystopia
(tag)

Jól megaszontad.

Egyébként: nem prohardver célközönségnek szóló cikk a Ph-n -> értetlenség.
Minden témát el lehet adni nekünk is, csak magyarázni kell, megtehetné a cikkíró az írásban, de kommentben is jöhet, mint ahogy félig-meddig megtörtént.

Ennyi a sztori. Ezért volt baklövés az értetlenkedő kommenteken ironizálni és az olvasókat sértegetni miatta.

[ Szerkesztve ]

Lüke, én vagyok az APUd!

(#17) hcl válasza dystopia (#16) üzenetére

hcl
(nagyúr)
LOGOUT blog

Proharverre való téma annyiban, hogy a Fototrend már a PH!-ba olvadt.

Veszek _hibás_ LCD monitort,fényképezőgépet, objektívet, routert ---- Mutogatni való hater díszpinty

(#18) BEE

BEE
(addikt)

Ha jól emlékszem 20ezer körül kapható adapter minden bajonetthez,
amivel Psix obikat rakhatunk fel fotgathatóan.
Ehhez mérten igen túllőtték ezt az anyagtemetőt. :F

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#19)

(tag)

Apam! ez lehuzas.Eleve akinek a effele megoldasra van szuksege az nem ezt fogja megvenni.Nagyon ovodas az ara is kb ovodas felfogas.Amatornek sok,profinak meg keves.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.