Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz #90088192 #22 üzenetére

    milyen elvesztegetett időről beszélsz? legtöbbször úgy ment a történet, hogy reggel bevittem az autót a szervizbe (jobb esetben előző este otthagytam az udvaron) és délutánra elkészültek vele. akkor is délután kaptam vissza az autót, amikor csak olajat cseréltek benne, meg akkor is, amikor szétborították az egészet. azoknál az alkatrészeknél, amik tucatcuccok, a márkaszervizek zömében van polcon vagy egy-két órán belül meghozza a futár.

    Tehát például ami az astrához vagy a vectrához az időszaki szervizhez kell, az van raktárban. ha találnak olyan hibát is, ami nem tervezhető előre, akkor jön a futár és meghozza az alkatrészt. nem mondom, hogy nem voltak kivételek, de a két autó együtt 40 évet húzott le nálam, és ez volt zömében a tapasztalat. A vectrám egyszer se hagyott ott, az astrámat a női sofőr vagy kétszer ledarálta, illetve volt rá példa, hogy a barkács módon utólag belerakott immobilizer immobilizált, de az nem tervezési hiba.

    szóval miről beszélsz?

    abban egyetértek, hogy akinek munkaa eszköz az autó, annak sokba kerül, ha nem megy. maximum abban van különbség, hogy melyik márka fogja ezt megvalósítani. Nekem sokadik opelem van, és mindig azzal szembesülök, hogy emberek be akarják magyarázni nekem, hogy az én autóm, amiért én fizettem a szervizszámlákat, az rossz. De bezzeg a japánok milyen jók. És közben látom a szervizes videókon, hogy a japán autók zöme egy hulladék. Meg az van a használt tesztekben, hogy fél méteres lista a visszahívásokról. Toyotánál is. Mi a franctól jó egy autó, amire volt 15 visszahívás??? Miért nem csinálták meg a gyárban elsőre rendesen?

    Azt, hogy a toyota fapados, hagyjuk. Egyrészt mert ez szubjektív is, hogy kinek mi a fapados, másrészt az is változik, hogy milyen céllal vesz autót, harmadrészt meg ha odaértél vele, akkor már megoldódott a gondod. Ha odaértél.

    Én a pénztárcámmal szavaztam. 16 év vectrázás után megint opelt vettem.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák