Hirdetés

2018. december 17., hétfő

(#1) HoyHoy2

HoyHoy2
(fanatikus tag)

Múltkor kipróbáltam, amíg ingyenes volt. Lehet ez szeretni? Roppant unalmas volt.

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#2) Tsa-bika válasza HoyHoy2 (#1) üzenetére

Tsa-bika
(fanatikus tag)

Én is csak akkor játszottam, amikor ingyé' volt, és bár egész jól éreztem magam, valahogy mégse hiányzik.
Tipikusan az a fajta réteg játék, amit AAA-sként kell nyomatni az embereknek. Ugyanez igaz a Division-re is, full Diablo szerű réteg Tom Clancy game, mégis az én "rétegem".

Szóval totál megértem, amikor valaki azt mondja a Division egy nulla, meg monoton, repetitív stb. Sőt, egyet is értek, de attól még nekem néha mindig jó leülni elé kicsit, akkor ia ha bruttó 40 perc után megunom XD

FYI: Elég sokan játszanak Destiny 2-őt, ha csak a PC felhasználókat nézzük, akkor is.

[ Szerkesztve ]

Maximum effort! |BlackBerry user| NotebookMasterRace

(#3) #07041792

(törölt tag)

A megjelenésekor meg akartam venni a D2-t, de sokalltam az árát. :D
A free óta semmi mással nem játszom, rendkívül szórakoztató, de eltartott egy ideig, mire rájöttem, mi akar lenni.
Egyfajta fps nézetű MMO, ugyanazok a dolgok megvannak benne. Raidek, insták, rare mobok, bossok, legendary itemek, pvp, mindez egy nagyon jól kitalált fps-ben, zseniális.
Sokkal egyszerűbb és egyértelműbb is, mint a Destiny első része, abban rengeteg gyűjtögetős dologra emlékszem, nem tetszett, nem is értettem.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.