Hirdetés

Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Mondjuk lehet ha elolvasod a HSZ-t pont megértenéd, hogy senki sem erről beszélt.

    Én pl a sok orrot kilógatótól kapok agyrákot. Szerencsére abban a boltban ahova járok komolyan veszik a normális maszkhordást és szó szerint simán leállnak üvöltözni az emberekkel, hogy húzzad fel azt a k*rva maszkot rendesen... Igazi menzásnéni alkatú és korú a személyzet szóval megvan a hangerő meg az erélyesség :D Mondjuk nem is csoda hogy be vannak rosálva, sajnos 1 dolgozó meghalt még az első hullám elején és most is volt egy fertőzés náluk és lélegeztetőn van a csaj...

    Szerintem nem szuperszigorú szabályok kellenek (mint pl nyílt téren is maszkot hordani, meg csak 1 valaki járhat 30 percet vásárolni pl belgiumban) hanem ami van azt tessék rendesen betartani (mint pl húzd fel az orrodra is) és ahol lehet csökkentsük a tömeget.

    Ergó no focimeccs, no tömegrendezvény és igen ami nekem si nagyon bassza a csőröm hogy az egyetemeken be kell járni pedig ha valahol ott nem kéne gond legyen átállni... Pedig már 4 éve nem vagyok diák, de mégis iszonyat zavar, óriási felelőtlenségnek tartom.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Aktív témák