Hirdetés

Aktív témák

  • RudiLicenc

    aktív tag

    Egyetemista vagyok Miskolcon, napi három órát tömegközlekedek. Ez a három óra ugye kétszer másfél órát jelent, ami pedig két busz között oszlik el, egy távolsági (50-60p) és városi (30p) között. Ez a két busz szarrá van tömve. Nem tudom ki mennyit tömegközlekedik, és hogy más városokban milyen ez, de gyakorlatilag felesleges maszkot hordani, csak kötelező.

    A buszos kalandok után beérek, és mondjuk a csütörtöki napom alapján reggel 8-tól este 18-ig megállás nélkül órán vagyok, nagyjából ugyanazokkal az emberekkel. Ez azt jelenti, hogy kora reggeltől kezdve késő estig maszkban kellene lennem, nagyrészt egy légtérben 20-120 emberrel.

    Kövezzen meg mindenki a következő sorokért: a buszon minden további nélkül hordom (nyilván, hisz szarrá büntetnek érte), de amint beérek a terembe, azonnal vetem le magamról. Természetesen nem én vagyok ezzel egyedül, a maszkot szigorúan hordó pedig nyugodtan beül mellém. Utána a folyosón felveszem (mert kötelező), de amint nem kötelező, leveszem.

    Szvsz mostmár olyan szakaszban vagyunk, hogy tökmind1 mennyit védekezünk, el fogja kapni a népesség nagy része. Nem vagyok vírustagadó és semmi ilyesmi, szimplán látom, hogy ilyen körülmények között nincs értelme a maszknak, és annak, hogy én ott szenvedek benne egy teljes napot.

    Üdv!

Aktív témák