Hirdetés

  • Mégis megjelenik Switch-re a Deliver Us the Moon

    gp Közel négy évvel a hibrid konzolora szánt változat elkaszálása után a készítők úgy döntöttek, hogy mégis megjelenik a Switch verzió.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz cellpeti #32 üzenetére

    Lehet kicsit félreérthető volt amit mondtam. Én vagyok még fiatal, tehát az idősebb jelzőt azt már a 30 év körüli emberekre is mondanám. Akinek kicsit is gond van a látásával, már az 1600x900 is nehézkes lehet, de együtt tud vele élni, a full HD meg egész egyszerűen olvashatatlan lesz.

    rudi:

    Teljes mértékben egyetértek Veled!

    Szép-szép, meg jön a húúú amikor meglátja az ember milyen tűéles, de aztán belegondolva itt van előttem egy 23"-os FULL HD-s monitor és rohadtul nem zavar egy cseppet sem, hogy 30 ppi-s(most mondtam valamit) mert számomra tökéletes. Filmeknél/játékoknál, böngészésnél úgy se fog "pixelesedni" egy nem retina vagy nem magas felbontású kijelző, ha meg rengeteget olvas az illető akkor meg arra ott az E-book, annál jobb úgy sincs. Kicsit erőltetnek érzem ezt a magas felbontás dolgot, egyrészt azért amit fent leírtam, másrészt szoftveresen nincs kész rá a Windows sem.
    De lehet, hogy én vagyok csak konzervatív.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák