Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz NandoXXL #12 üzenetére

    Igaz, hogy a Corsair már minden szart gyárt, pontosabban gyártat, de a alapvetően a memóriáiról ismerjük a céget, és én a Corsair memóriákban még egyszer sem csalódtam. Nem nevezném sznob játékszer márkának azon cég termékeit, amik mindig a legjobb minőséget képviselték...

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Cifu

    nagyúr

    válasz NandoXXL #12 üzenetére

    Esetleg próbálod meg megnézni, hogy mire válaszoltam, és úgy összerakni miért is hoztam elő a Corsair H100i-t és milyen kontexusban. Nem lenne olyan nehéz, de látom nem sikerült.

    Segítek, nehogy elfáradj a gondolkodásban: syn7h37ic kartársa beírta, hogy szerinte nem ronda, hanem olyan ipari. Erre reagáltam, hogy egy Corsair H100i, na az ipari. Ha megnézel egy képet róla (vagy már láttad élőben), akkor talán sikerül összerakni, hogy az egy letisztult, egyszerű design. Ahhoz képest márpedig a Captain 240EX egy hatásvadász marketinggiccs.

    Szóval hogy miből sikerült összehoznod, hogy (szerinted) én bármit is belegondolok a Corsairba, nem tudom.

    Ebből következik, hogy én egyetlen szóval se tértem ki arra, hogy jól vagy rosszul látja el a funkcióját. Csak és kizárólag a külcsínről volt szó.

    Majd legközelebb is szólj, hogy szerinted mit is gondolok, mert a jelek szerint nagyon ez mélyen megérintő dolog számodra, és nem szeretnék csalódást okozni... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák