Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz --ka #7 üzenetére

    "A konkrét termék tényleg szar. Pont, mint egy DDRIII 800-as modul."
    Ennyi. Sehol mashol nem is irtam semmi mast.

    Lehet, hogy az En hibam, de nem gondoltam, hogy konkretabban ki kell fejteni azt, hogy ez NYILVAN csak egy techdemo, NYILVAN nem eri meg par evig beleugrani, NYILVAN nincs meg termek sem, ami tudja hasznalni es hogy ez minden egyes uj memoriaszabvanynal igy volt es hogy a fenti komment NYILVAN IRONIA.

    Hihetetlen, hogy eljutott a PH! is odaig, hogy egy joizu ironiat se lehet mar beviccelni, mert azonnal megjelennek az okosok, akik megmagyarazzak, hogy miert okosok, es hogy az ironia miert nem egy univerzalis igazsag. :(

    Hint az osszes tulkepzett mintapolgarnak a topikban:
    Ironia - wiki:
    "Az irónia olyan közlésmód, amelyben a kimondott jelentést felülírja a közlés módja által hordozott jelentéstartalom. Az irónia eszköze lehet a szokásostól eltérő kontextus, kiejtés vagy más, akár nem verbális gesztus is.
    Az irónia szó ógörög eredetű, a „színlelt szerénykedés, tettetés, kertelés, tudatlanságot színlelő kérdezgetés” jelentésű εἰρωνεία [eiróneia] az εἴρων [eirón] „tudatlanságot színlelve kérdező személy, színlelő” szóból képzett elvont főnév. Ez az eljárás Szókratész egyik kedvelt retorikai eszköze volt.
    Az ironikus jelentés nem feltétlenül magától értetődő, néha tragikus, néha humoros jelentést ad az eredeti közlésnek. Richard Rorty amerikai filozófus szerint az ironikus gondolkodás használata segít megőrizni a képességünket a szabadságra, a megújulásra.
    A nevetségesség forrása az irónia. A látszólagos magasztalás mögött megítélés, elmarasztalás bújik meg, melyet a szövegkörnyezet leplez le."

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák