Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    nagyúr

    LOGOUT blog (1)

    válasz Tothg86 #3 üzenetére

    Régebben, mikor összeraktam a gépet, megállapítottam hogy olyan 800MHz- nél telítődik a V2SLI, aztán újra a tesztpadra került vagy 1 évig :B , mikor volt egy kis időm, filózgattam/drivercserék/ismételt próbák. Már nem vagyok abban sem biztos hogy az 1GHz elegendő. Hosszadalmas ez a retrozás, sok idő is kell hozzá. Át kéne tenni erősebb gépbe a bizonyossághoz. Bár lehet nem hozna számottevő eredményt, a neten talált legmagasabb pontot S462- es gépben érték el, de az kisebb az enyémnél. Előre nem látható bonyodalmak is lehetnek erősebb gépben, driverezés, nem ismert ütközések, Win98/512MB ramlimit, stb. Marad ebben, nem építem át. 9 gépet blogoltam, még 31- et kell ;] :B . Most fentmarad a tesztpadon ez a PIII egy ideig, játszogatok vele. Ezt a Fly tesztet csak kíváncsiságból, pihenésképpen futtattam.

    (#4) Lord Myn : csalós ez a teszt, a Glide jobban is megy azon ami támogatja, többre számítottam én is. Viszont egyenletesebben fut, képminősége jobb, eredetileg az U1- et erre hegyezték ki. Az U1 Gold viszont, persze modernebb gépen, lenyomja már a Glide- ot, OpenGL/Direct3D- ben.

Új hozzászólás Aktív témák