Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    Biztos jó notik lesznek és itt is érvényesül az amit általában a piac elrendez: azt kapod amit fizetsz. Belülről azért már látszik nem hozza azt amit az Apple tud, mondjuk kívülről sem. Jumper kábelek, zsanér és környékének kidolgozása, nyák és alkatrészek rendezettsége, stb... Jó minőségű, de az Apple azért odébb van még. Ilyeneknél mindig jobban örülnék ha mondjuk egy keret nélküli kijelzős, élesen szögletes minimál design jött volna ki tőlük. Úgy nem lenne utánzat szaga a dolognak véletlenül sem és akkor én is elgondolkodnék ilyenen ha Win notebookot keresnék. Pont a keret az aminél a mostani rMBP design nem olyan erős, a régebbi PowerBook férfiasabb, szebb design volt. Szerintem a keyboard is jobb volt, cserében a mostanin a trackped kb. monopól helyzetben van minőség szempontból a piacon.

    nemlehet:
    Bár tény, hogy el tud fáradni a töltő anyaga és nekem is van ismerősöm akinek tönkrement a magsafe, korántsem igaz, hogy mindenkinek. Nekem is volt már több iPhone, családban MacBook, iPod, PowerMac, Mac Pro, stb... és semminek nem nem ment még tönkre semmilyen kábele. Másnál sem láttam ilyet. Amire a kolléga gondolt az maga az anyagminősége a gumi és műanyag részeknek. Nem egyszerű annyira tiszta fehér anyagokból megoldani gyártástechnológia szempontból. Mellesleg az Apple töltők elektronikusan tényleg minőségiek.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák