Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz sh4d0w #6 üzenetére

    Alföldiként mondom az alföldön is ugyanez van. Random napszakban flex, fűkasza, benzines fűnyíró, tuctuc zene, kutyaugatás, macska vonyítás. A tizenéves kölkök motorozgatnak fel alá a buherált motorjaikkal, rohadt hangos büdös traktorok, kombájnok fel alá. A második szomszédban fél öt és kilenc között végig kukorékol a kakas (fejben már egy hadseregnek elegendő pörköltet főztem belőle) plusz még beszerzett egy pávát vagy mi a szart az meg úgy ordít egész nap, hogy az embernek az az érzése támad, hogy míg nem figyelt lepottyantották a Jurassic Park kellős közepén. A szembe szomszédnak van egy olyan "jó" szokása, hogy kikapálja a gazt reggel este este hétkor mikor ablakot lehetne nyitni végre nekiáll eltüzelni ami amúgy vagy öt éve tilos de pont leszarja. 5x szóltunk, hogy legalább várja már meg míg megszárad és akkor gyújtsa meg de debil nem lehet vele szót érteni. Elitta már az agyát nem is érti a problémát. A vidéki élet ilyen nekem már fel sem tűnik pedig eredetileg külvárosi panelproli volnék. Én választottam ezt az életet én jöttem ide városból nehogy már majd a szomszédság alkalmazkodjon a gyüttmenthez. :D

    hábandika pedig ne a szomszéd qrva anyját szidja mert még leveri a koronát a fogáról ha a fülébe jut. Inkább fogja a pereputtyát és takarodjon be a betondzsungel közepén álló paneltömb tizedik emeletre ott majd nem fog füvet nyírni senki. Mekkora köcsög proli amúgy. Párizsis kenyér borral, gecc... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák