Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csikimara

    csendes tag

    Üdv mindenkinek. 5-6 éve megvan a nas dlink dns-320,első perctől kezdve rajta van a fun_plug 0.5,minden rendben volt vele (10 alatt volt a másolási sebesség,mondjuk ez idegesítő volt gigabites hálozaton). Aztán jöttek a feliratos sorozatok,de hát a nas nem tudta továbbítani a feliratot...felraktam a minidlna-t kb. 1 évvel ezelőtt,mivel azt olvastam,hogy ez megoldja a problémámat.Nem igazán oldotta meg,sőt ami ettől kezdve került a nasra,azt már nem látta a tv. Pár hónappal ezelőtt észrevettem,hogy nem ég a zöld led az elején,de szerintem nem égett ki mivel indításnál néha villog 1-2 rövidet. Pár napja nem tudom elérni a nast,egyedüli mód,hogy a számítógépen a hálózatok alatt megjelenik.Második napja mentem le az adatokat a vinyóról (5-8MB/s),utána meg szeretném nulláról újrarakni az egészet.Kérdésem,hogy miután feltelepítettem a fun_plug 0.5,akkor a többi extrát még az SSH előtt kell telepíteni? Hiszen ha áttérek az SSh titkosításra,akkor már nem tudok Puttyival belépni...Van valami tuti mód a feliratok kezelésére? Minden ötletet szívesen meghallgatok.Mekkora letöltési sebességet bír el ez a vas?
    Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • csikimara

    csendes tag

    válasz adika4444 #14 üzenetére

    Köszi a választ,bár maradt még kérdés. Igazából már az SSH sem nagyon érdekel,nem tudok rosszakarót a családban.A kérdés az lenne még,hogy a fun plug és transmission általad leírt telepítése után melyik optware+minidlna verziónak álljak neki? A http://prohardver.hu/tema/dns-320/keres.php?stext=fun%20plug&offset=150 (#4712) orifab hozzászolásában leírtak alapján mennie kéne? Mindjárt nekiállok,de ha itt is elakadok,akkor veszek egy 4 magos android mini pc-t a tv-hez,onnantól kezdve a feliratokat az fogja kezelni,és nem kell a minidlna.

Új hozzászólás Aktív témák