Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Sinesol #61 üzenetére

    mondjuk X570re lehet indokolt volt az a venti. X370 es X470 gyakorlatilag mikrokod update szinten tert el ha jol ertelmeztem, X370nel pedig nekem nyaranta problema volt, hogy 4 SSDvel, ket VGAval es ket extra dedikalt USB3 vezerlovel (tizenvalahany USBt ki kell szolgalni) folyamatosan tulmelegedett a deli hid. mindezt egy MSI X370 titaniummal. oke, gyakorlatilag IO szinten elegge meg volt terhelve a rendszer, de nem veletlenul lett az egyik legextrabb X370es lapom. ez ugye eleg extrem eset, de ilyen draga lapot jellemzoen az vesz, akinek HEDT tudas kell, viszont pl a cache/memoria szervezes miatt nem opcio a threadripper.

    tetejeben mindez Skandinaviaban tortent.

    deli hidat egyebkent egy remalom huteni, nekem konkretan a tartaly tetejere lett egy 120as SFlex berakva kinomban, meg meg egy masik a felso VGA tetejere a ram / VRM korul jaratni a levegot mert nem voltam benne biztos, hogy megis mi melegszik el. mondjuk ennyi penzbe mar beleferhetett volna egy rendes "full cover" alaplapi monoblokk is huteni a deli hid kornyeket.

    monoblock egyebkent a VRM + CPUra lett volna, de deli hidon az nem segit, a supremacy nikkelt meg ertheto modon nem akartam feladni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák