Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Sgr_A #14 üzenetére

    Annyi ideig még lakást sem tartottam meg, nemhogy telefont. :DDD
    Egyébként én mindig hűségidő lejárta után vásárolok, így ~22 hónap után is csak kb 30%-ot buktam a 11-esen, mivel ugye olcsóbban hoztam ki, mint az épp aktuális magyar MSRP.
    Szerintem egy minimálisan geek felhasználónak (jelenleg a társadalom nagy része az) nem életszerű az 5 éves telefon. A 7-es nagyon nem az a kávéház, mint a 13 Pro, vagy akár a 13 Mini. Ráadásul ha utána számolunk, hogy hány órát töltenek az emberek átlagosan egy napon a telefonjuk használatával, akkor szvsz. nem csoda, hogy ilyen pörgős piaca van. Én naponta átlag 2-2,5 órát használom, főleg munka miatt, de sok millióan minimum kétszer ennyit. Rengeteg embernek a készüléke, illetve a vele elérhető internet/közösségi média a "legjobb barátja". Én ilyesmire is csak munka miatt használom (nincs FB-m, csak msn szakmai csoportok, kollégák stb...).

    #15 Noukoum: Ebben sajnos nem vagyok jártas, mert nem szoktam ilyen drága kiegészítőket vásárolni, mivel feleslegesnek tartom. Kb. tized áron megoldom. A 13 Pro-ra biztosítást sem kötöttem, mert nem volt lehetőség ilyenre az előrendelésnél Telenornál. Viszont a 11-esre még futott a biztosítás 1 hónapig feleslegesen. Utólag kiderült, hogy az csak akkor szűnik meg, ha külön lemondom, magától sosem jár le. :U

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák