Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    Majdnem egy év távlatából visszaolvastam a bejegyzésem és a következőkre jöttem rá.

    Akkor fingom nem volt az életről. Most is csak egy kicsit kezdem kapizsgálni, de a fantáziám még mindig elég élénk és nem feltétlenül szereti a valóságot.

    Az elmúlt egy év tapasztalata pedig dióhéjban annyi, hogy rengeteg dolog olyan az életemben, amit nem úgy szeretnék ahogy van és ebből egy csomó olyan amin már változtatni sem fogok tudni.

    A tavalyi bejegyzés mögött egy olyan "én" volt, aki félt az élettől, attól hogy megvalósítsa önmagát és kiálljon az elveiért és azért ami számára fontos. Igazából megértem ezt az embert, mert ahhoz hogy elinduljak az úton amin egy embernek végig kell menni az élete során, ez egy megkerülhetetlen lépcső.

    Szerencsére valami sugallat vagy belső hang esetleg a kezdeti felismerés csírája nem hagyta, hogy ennek a ráeszmélésnek egy első házasság legyen a tanulópénze.

    TLDR: Értékelve az elmúlt fél évet, minden frankó és életem egyik legértelmesebb döntése a feleségem volt.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák