Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • route

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek.
    Aki ilyen prominent házzal szemezget azt javaslom nézelődjön még kicsit a piacon.
    Ma raktam össze ismerősnek egy gépet. A cél egy halk masina volt. A bemutatók és gyári leírások alapján gondoltam a Prominent 5 egy jó alap lesz. Sajnso óriásot TÉVEDTEM! Ez a ház egy gagyi, ipari hulladék amit a marketingesek olyan varázs jelzőkkel próbálnak eladni, hogy prémium meg halk. Véelményem szerint egy prémium ház oldala nem konzerzdoboz vastagságú lemezből készül ami össze vissza nyeglik-csuklik és zizeg. A HDD keretek gumibakjai semmit nem érnek, a winyó a rezgést úgy átadja a belső váznak mint anno az Acorp házakban.
    A konzerv feeling visszaköszön az előlapi 5,25 bővítőhelyek takarólapján is. Ha véletlenül kap egy kisebb ütést előlről behorpad.
    Szóval ez a ház pont nem az amivel el akatják adni: NEM HALK. Masszívitást még hítből sem ismeri.
    Akinek masszív ház kell vegyen inkább jó öreg Ciehtec Bravo-t. Abban legalább van anyag, amit még egy 10k rpm-es WD Velociraptor sem zengez meg.

Új hozzászólás Aktív témák