Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz erdoke #33 üzenetére

    100+ millió hülye flashjátékos, és? ;]
    Engem marhára nem hat meg, sőt, remélem, hogy a flash lassan kihal és helyette jobban optimalizált eszközöket használnak, mert elegem van abból, hogy egy-egy csilivili weboldal meg tud akasztani egy hordozható gépet.

    Ha pénz nem lenne kérdés, én is inkább az X220-szal szemeznék. De az sajnos várhatóan 2,5-3-szor ennyibe fog kerülni. Még nemcsak az X201, de az X200-nak is csak lassacskán kúszik lefelé az ára, még az is duplaennyi. Legalábbis nekünk, sima mezei júzereknek. Bezzeg nagy cégeknek... tavaly összekerültem néhány jól felszerelt, fémházas, Core i procis, 12.1" convertible tablet géppel, nem nevezem meg, hogy melyik gyártótól, melyik multi rendelte, de nagyobb tételben, tucatjával. Nekünk, mezei júzereknek 600k lenne az a gép. Nekik kétszázikszezer...

    Gengi: azon kívül van még sok más fusionös, de kevés, ami rendesen össze van rakva. Az ideapad is csak egy kommersz darab, ami nem tudom, hogy kibír-e pár év munkaeszköz számára normál: mindennapos és hurcolászós használatot.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák