Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dízelracer

    senior tag

    "A kommentekkel ne kíméljetek, csak őszintén...!" ;]

    "A BIOS-t kapásból saját ízlésemre állítottam, és itt követtem el az első hibát."

    - User error. Saját káromon megtanultam, hogy ha egy javítandó gép a kezeim alá kerül először mentek egy bios profilt és csak utána kezdek beletúrni és ha valamiről nem tudom mire való nem állítom el! :)

    "Úgy álltam neki a telepítésnek, hogy az egyik vinyóról lehúztam a tápot, hogy ne zavarja a friss Windows-t (mindig így csinálom, eddig még soha sem volt gond). Igen ám, de az IDE-t rajta hagytam"

    - User error. Alap, hogy semmit nem távolítunk el "félig". Nálam ASUS nForce 570SLI lapon ugyanígy bezavart egy "félig eltávolított" dvd olvasó.

    "Kérdem én, egy ugyancsak alsó kategóriás ASUS, Abit, MSI...és még sorolhatnám a nagyobb márkákat - produkál ilyen nevetséges tüneteket?"

    - Gyártótól függetlenül az összes alaplap amin ez a hulladék VIA chipset van hajszálra ugyanezeket a tüneteket produkálta volna.

    Egyébként van itt a műhelyben egy 2004ben vásárolt gép. Igen csak hasonló ahhoz amit te leírtál. Mercury alaplap, via chipset, 2.40Ghz cerka. Az eltelt 6év alatt sosem megismétlem sohasem volt vele probléma pedig már egy párszor újra lett telepítve és többször bővítve is lett. :N katt

Új hozzászólás Aktív témák