Hirdetés

Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    Nagyszüleimet rögtön beregisztráltam mikor megjelent, a postai dolgot is visszaküldtem nekik. 71 és 77 évesek, vannak egészségügyi problémáik is.
    Elkezdték oltani a környéken a 80 év fölöttieket, majd az alattiakat is, már olyanok is kaptak akik jobb állapotban vannak, mint ők. Rátelefonáltam a háziorvosra, hogy mi van, miért nem kapnak értesítőt? Megnézte a rendszerben és azt mondta, hogy nincsenek is a listán. Hát mondom vissza lett küldve a postai és a digitális is, már vagy egy hónapja. Nincsenek a listán. Beregisztráltam őket megint, illetve akartam volna, de azt írja, hogy már megtörtént a regisztráció. Doki válasza, hogy akkora fejetlenség van náluk, mint az állat, megpróbálja őket berakni. Semmilyen levelet vagy emailt nem kaptak egyébként.
    Úgyhogy várunk, semmit nem tudunk csinálni ezen felül.

    Abba nem is megyek bele, hogy ez az egész regisztráció egy faszság egyébként, pontosan tudják TB adatbázis alapján kinek van szüksége vakcinára a kora és egészségi állapota alapján, nekik kiküldik az értesítőt, aki akar az elmegy oltatni. Dísz/propaganda az egész vakcinaregisztrációs rendszer, de legalább nem is működik és még tovább bonyolítja az orvosok dolgát.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák