Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Ste #7 üzenetére

    Szépnek szép, de mire mész vele... a nagyobb felbontású kijelzőnek ilyen méretben semmi értelme, a HD tartalmak előnyei nem kimondottan érvényesülnek, a DVD felbontás, vagy a divx filmek átlagos felbontásai is tökéletesen jók, emiatt kár bele a több erő is, ergo csak feleslegesen zabálja az akksit.
    Valami komolyabb TV-re meg úgysem ezt kötném, így vicc a többcsatornás kimenet is. Szvsz a PC egyáltalán nem hangos, múlt héten raktam össze egy 2,8-as Celeron D-t melóban passzív X1550-el, meg valami noname táppal (nem én választottam:) ) és semmi hangja sem volt, egy ilyen lejátszó árán remek kis barebone rendszert lehet venni otthonra, ami meg aztán végképp kussol, és nem 30/60Gb-os HDD van benne, és még futja egy hordozható DVD lejátszóra is. Viszont ha nem akarunk ennyi lomot venni, akkor meg már elég gyenge az ár/értzék, elvégre multimédia fájlok lejátszásán kívül semmire sem jó, szemben egy PDA-val. Ennyi pénzért abszolút fölösleges dolog.
    Túlzásnak tartom az ajánlott cimkét.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák