Hirdetés

2019. június 20., csütörtök

(#1) xEon1337

xEon1337
(őstag)

Több, mint egy éve már egy Seasonic Prime Fanless 600-as tápot használok. Nem volt olcsó, de a 12 év garancia, a garantáltan néma működés (nincs coil whine) és a Titanium hatásfok miatt nekem megérte és bátran ajánlom mindenkinek.

Ezek az új 700-as és 500-as kivitelek is biztos jó választások lesznek.

Less but Better.

(#2) vaakuum válasza xEon1337 (#1) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Kár, hogy sfx méretben nem hoztak valami újat.

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#3) Geri Bátyó

Geri Bátyó
(őstag)

A Prime PX-500 már egész jó. Pont nemrég írtam ,hogy a platinum minősítéssel már passzív tápokat lehet csinálni ezen a teljesítményszinten (Mondjuk 400-450-ről beszéltem, de ez mát majdnem annyi). Igazából nem lep meg, hogy a Seasonic lépte meg, hiszen volt 400-as passzív gold tápjuk is (ha jól emlékszem).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#4) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Nekem a 700 -as nagyon tetszik, jövőre úgy is lejár a EVGA -m garanciája.Lehet veszek egyet.

Sapphire RX 5700/5700XT kártyákat a népnek!

(#5) ralfee106

ralfee106
(újonc)

árban vajon mire lehet számítani? :F

(#6) M@cika válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére

M@cika
(őstag)

Mennyi ennek a reális ára? 30-40k?

Nasit a kis fehér medvének!

(#7) Korbel78 válasza Televan (#4) üzenetére

Korbel78
(fanatikus tag)

+1
Várós nagyon! Amint beesik az ára 80k alá beruházok egyre (ha jól emlékszem a 600-as 70k-n nyitott). Egy VGA-val mindenre (is) elég.

"Van olyan döntés, aminek az ára örökké tart." (Janne Teller)

(#8) MMIX válasza Geri Bátyó (#3) üzenetére

MMIX
(PH! addikt)

450W

lab501.ro

[ Szerkesztve ]

(#9) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

"Ennél lényegesen több embert érdekelhet az új, szintén 80 Plus Titanium szintű, passzív hűtésű Prime TX sorozat, amelynek legnagyobb méretű tagja már 700 wattos."

A többi tagja mekkora teljesítményű? Illetve ez a korábbi Titanium Fanless átnevezése, vagy egy új sorozat? (A 600-as Titanium Fanlessről tudtam eddig.)

(#8) MMIX: :R

[ Szerkesztve ]

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

(#10) Geri Bátyó válasza MMIX (#8) üzenetére

Geri Bátyó
(őstag)

Na, ez király! Köszi az infót! :R
A hírben ez vajon miért nincs? Később jön csak?

(#6) M@cika: A Focus Plus Platinum 550 30-35K, de az nem passzív. Mostanában azért nem rosszak a Seasonic árai sem, úgyhogy szerintem be fog férni 40K alá az 500-as is.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) MeszesKPT

MeszesKPT
(fanatikus tag)

Az 500W fanless már nagyon jól hangzik.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.