Hirdetés

2019. június 20., csütörtök

(#1) Segal

Segal
(PH! addikt)

Cuki lett a H100-as. Nekem H500P Mesh van és maximálisan elégedett vagyok vele :DD

(#2) orion1025

orion1025
(őstag)

Nekem a C700P kifejezetten tetszik, pedig nem egy letisztult darab. Az S400 telibe oldallappal nekem bejövős lenne, még be is ruháznék rá.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#3) Guresz

Guresz
(kvázi-tag)

A H100as kivételével tetszik mind. A cp700as véleményem szerint sokkal szebb feketében. Az s600as pedig olyannyira bejön hogy lehet lecserélem rá a meshify c-t :DDD

(#4) Guresz

Guresz
(kvázi-tag)

A H100as kivételével tetszik mind. A cp700as véleményem szerint sokkal szebb feketében. Az s600as pedig olyannyira bejön hogy lehet lecserélem rá a meshify c-t :DDD

(#5) yericho800

yericho800
(kvázi-tag)

c700 black bejövős. jöhet :D

(#6) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Nekem a "sima" Cosmos II-es tetszik, arra lecserélném a HAF-ot.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) tipuka

tipuka
(PH! addikt)

Tetszik ez a H100, olyan, mintha félbevágtam volna a H500P Mesh -em. :DDD

.▪ *-▪- -▪*- ▪- - -▪*-->>> - ....már 10 éve a hardveraprón... <<<--▪-*▪--▪ .-▪* -▪ -▪.*--

(#8) sheep

sheep
(PH! addikt)

H100:
"A két fogantyú segítségével könnyedén mozgatható apróság"
Korán van még de eskü én nem látok rajta sehol fogantyúkat.

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#9) SidCorky válasza sheep (#8) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Jogos, nem kettő van, hanem egy, de eskü ott van. :D A tetején van hátul.

Dell Latitude E5570 \\ iPhone X \\ Xbox One S

(#10) hegegabi80

hegegabi80
(őstag)

Jól néznek ki, bár jó lett volna kicsit többet is megtudni róluk, de majd idővel.
Az árakkal se szálltak el nagyon, gondolom ez azért tükröződik majd az anyaghasználaton, de simán vállalhatóak.

(#11) sheep válasza SidCorky (#9) üzenetére

sheep
(PH! addikt)

Na, így már látom én is, köszi!

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#12) Csemy27

Csemy27
(újonc)

A h100-on kívül ezek nem pc hàzak hanem vitrinek. Többet vártam "COOLER" master!!

(#13) bot1978 válasza tipuka (#7) üzenetére

bot1978
(fanatikus tag)

Falat kenyér.
A H500M-re kéne tátenni a Stacker 830 első ajtaját és oldalát és akkor lenne a CM-nek újra egy jó PC-háza, ami ki is néz valahogy.
De véletlenül sem.

(#12) Csemy27

Tragédia ez a sok xar, de az összes gyártó ezeket nyomja. Ha sikerül valakire rásózni egy ilyet, onnantól kezdve meg lehet hülyíteni a ledekkel. Mintha nem dobnának utánad a kínaiak az ebay-en egy ezresért egy maroknyi ledszalagot, ami még ráadásul öntapadós is. Ha ez kell ott van és még egy színű is lesz a gép, de nem, ezeknek a hardvereken kell lenni, mert... mert csak.

[ Szerkesztve ]

A digitális kripto a semminek az a formája, amit még ki is lehet számolni, ezért Te kiszámolod a semmit, mert mások azért fizetnek, hogy eltüntethessék a valamit.

(#14) tipuka válasza bot1978 (#13) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

Mindenkinek más tetszik, ha pl csak microatxc méretű ház férne el nálam, akkor átgondolnám azt a h100-at, mert nekem ez a kinézet jön be. :)

.▪ *-▪- -▪*- ▪- - -▪*-->>> - ....már 10 éve a hardveraprón... <<<--▪-*▪--▪ .-▪* -▪ -▪.*--

(#15) bot1978 válasza tipuka (#14) üzenetére

bot1978
(fanatikus tag)

Nem bánt senkit. Egynek jó, csak valahogy nekem a Mini-ITX méretről pont nem a 20cm-es venti ugrik be, hanem az annyira alacsony fogyasztás, hogy a disszipált hőmennyiség szinte elhanyagolható, de nem bántom, a többitől vagyok kiakadva. Ezektől a plexi és vagy üveg vackoktól.

A digitális kripto a semminek az a formája, amit még ki is lehet számolni, ezért Te kiszámolod a semmit, mert mások azért fizetnek, hogy eltüntethessék a valamit.

(#16) orion1025 válasza bot1978 (#15) üzenetére

orion1025
(őstag)

Nem értek veled egyet. Nekem is van mini PC a szobában, nem is egy. De én szeretem a szép, esztétikus és hatékony ventiket, ez alól a mini itx sem kivétel. Persze ez a CM förmedvény nem igazán adja az érzést, mert az arányok suták. De viszont van egy moddolt AeroCool S9 házam, aminek ugye gyárilag egy nagy lapát az oldala. Na az igazi retró gépnek van összedobva, de egy kis előlap moddolással a mai házak kinézetét is hozná.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#17) CM Hungary válasza Csemy27 (#12) üzenetére

CM Hungary
(Hivatalos)

Elnézést kérünk.

(#18) CM Hungary válasza bot1978 (#15) üzenetére

CM Hungary
(Hivatalos)

Szinte mindegyikből van acél oldallapos is. S sorozatból itthon is kapható lesz

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.