Hirdetés

2018. október 19., péntek

(#1) DraXoN

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

Az ott... az ott egy.. RGB nélküli "új" ház? Ráadásul 5.25 hely is van benne?

véletlen legyártottak egy régi tervet, ami beleesett a gyártógépbe és most el akarják adni legyártott portékát? vagy mi történt? :D

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#2) Dr.FantastiK

Dr.FantastiK
(őstag)

mind pofas' !! :C

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#3) b. válasza Dr.FantastiK (#2) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Szerintem meg csalódás az Antectől ez. Sokkal többet vártam tőlük, persze nem RGB téren, hanem amúgy. Az első, visszafogott ház eleje is csúnya szerintem, a többit meg hagyjuk.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto

(#4) grengor

grengor
(újonc)

Szerintem az RGB nem a reneszánszát éli, hanem inkább már a barokkját.

(#5) GoldhandRent

GoldhandRent
(senior tag)

ne kövezzetek meg, de én a ventiket várom :U
ha alacsony a min fordulat, kellően "halk" és jól nyom, akkor veszem is.

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming

(#6) Solten

Solten
(őstag)

"miközben az RGB a reneszánszát éli"

:O

Kisse csalodas szamomra, valami uj jo kis kompakt ISK-t vartam toluk mert mar vagy ezer eve piacon vannak valtozatlanul.

Saor Alba

(#7) Synthwave válasza b. (#3) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Miért? A P100 Evo szerintem kifejezetten gusztusos.

A Project X meg beteg. Asztalra annyira nem való, de poénból összeraknék benne valamit, aztán vitrinbe vele.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) b. válasza Synthwave (#7) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Megértem, ha tetszik, ízlésről nehéz vitatkozni. :R Nekem csalódás mindegyik portéka.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto

(#9) Synthwave válasza b. (#8) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Csak a P100 Evo tetszik, a másik nem kifejezetten. Bár kérdés, hogy a memóriák és tápok miért okoztak csalódást?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) b. válasza Synthwave (#9) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Azok nem okoztak, de azok engem nem hoznak lázba a házak miatt szeretem a gyártót és az miatt vártam kifejezetten.P100 se tetszik, ezzel a színösszeállítással meg szerintem kifejezetten béna, amit kivittek.

[ Szerkesztve ]

(#11) Synthwave válasza b. (#10) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

I see.

Azért tápok terén is egy olyan név, amivel illik számolni. RAM-okat meg majd meglátjuk.

(#12) zolee5016 válasza GoldhandRent (#5) üzenetére

zolee5016
(őstag)

vegyél skyee-t...most mondom előre feleáron többet tud ,és jobb
nekem 18 van most de amit szeretnék azt teszem bármely darabjával, 10-db ost tudok egy vezérlővel kezelni + 2 ramhütő + 2 szalagot...cirka 14k az ára...6-os szettnek....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#13) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az első csicsa mentes ház tetszik, a többi nem. A Project X-től kiráz a hideg, de jónak tartom hogy próbálnak szakítani a megszokott sémával.

DraXoN:
És milyen jól tették. Még mindig sokan keresnek ilyen házat.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#14) b. válasza Synthwave (#11) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Nem is írtam , hogy nem számolok vele, ismerem jól a gyártót mind házak, mind tápok terén, 10 éve építek a kuckóikba gépeket, most is azt használok egyet az Antec One személyében. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) GoldhandRent válasza zolee5016 (#12) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

Dobnál egy linket kérlek ? Köszi :R

(#16) GoldhandRent válasza b. (#14) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

& Synthwave
P110 luce ? Nem most jelent meg, de szvsz letisztult, masszív és ergébé mentes(ha nem kötöd be :D)

(#17) b. válasza GoldhandRent (#16) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Az egy nagyon szép ház, ablakosok közül a kedvencem.( egyébként az RGB világítás kifejezetten szép benne, a gombnál meg az előlapi feliratnál. )

[ Szerkesztve ]

(#18) Synthwave válasza GoldhandRent (#16) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Kulturált.

Amúgy meg egy Deepcool Tristellar S. A fehér, mert a fekete snassz. Abszolút nem praktikus, de királyság akkor is.

Esetleg Fractal Design Define XL R2 Titanium Grey.

Ha meg nem ragaszkodunk a boltok polcaihoz, akkor ez a csúcs;

Ezek meg követik néhány lépés távolságból;

De akár egy Indigo vagy egy Crimson is megférne it. :))

(#19) Payskin

Payskin
(kvázi-tag)

15 éve abszolút élvonalban voltak a kimondottan elegáns, szép, belülről is úttörően ötletes házaikkal. Két Antec házam is volt a 2000-es években. Aztán kezdtek lemaradozni, mostanra meg az egészet lehúzták a gamer WC-n.

Ha mostanában házvásárlásra gondolok, már eszembe sem jutnak. Kár értük. Szánalomputtony.

(#20) GoldhandRent válasza b. (#17) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

En most ezt hasznalom teljes megelegedessel. Nagyon orulok, hogy vegul nem phanteks p400 vagy nzxt s340 lett belole.

[ Szerkesztve ]

(#21) b. válasza GoldhandRent (#20) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Irigyellek érte, nagyon szép kuckó, remek értékelésekkel. Szemezgettem vele én is,de az ára visszatartott.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.