Hirdetés

2018. december 19., szerda

(#1) lujó55

lujó55
(PH! addikt)

na most ájulok el.
madzag menedzser...
hát ezért pénzt adni :U

(#2) macilaci78 válasza lujó55 (#1) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Billentyűzethez miért nincs? :F
Jézus Máriám! :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#3) bencekemence válasza lujó55 (#1) üzenetére

bencekemence
(lelkes újonc)

Ez egy krva jó dolog. Én is használok egyet már elég rég óta, csak az enyém 2000 forint volt. Megérte. Ja és nem ennyire komplex a felépítése :)
Nagyon zavaró ha FPS közben valaki vacakban megakad a zsinor..

[ Szerkesztve ]

(#4) atike

atike
(PH! nagyúr)

Ez mekkora... :) Éjjel tuti rosszul lennék ha valaki rámrakná és felriadnék... :D :D :D

De tény, hogy r*hadt jól néz ki. És még hasznos is... :)

(#5) KillHates válasza bencekemence (#3) üzenetére

KillHates
(PH! nagyúr)

Igazad van teljesen. FSP-nél nagyon zavaró lehet, ha ember véletlenül ráteszi az egeret a zsinórjára. (a közben bekapott frag-ről nem is beszélve :D)

(#6) DaveJr válasza bencekemence (#3) üzenetére

DaveJr
(őstag)

Nálam nem akad be semmibe:) el kell pakolni a kábel útjából ennyi:) és még ingyen is van:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#7) Angel1981 válasza lujó55 (#1) üzenetére

Angel1981
(PH! nagyúr)

Simán! :D :U

(#8) bencekemence válasza DaveJr (#6) üzenetére

bencekemence
(lelkes újonc)

A falat nem tudom arrébb tenni.. Ráadásul jobb kezes vagyok a gép pedig a bal oldalamon van. Nem hinném, hogy pár ezer forint annyira sok lenne egy ilyen vacakért és meg van oldva a probléma. Géming evrívher!

[ Szerkesztve ]

(#9) F34R válasza macilaci78 (#2) üzenetére

F34R
(PH! kedvence)

mert azt nem rangatod fps kozben.

(#10) DaveJr válasza bencekemence (#8) üzenetére

DaveJr
(őstag)

A fal kérdést sztem ez sem oldja meg:) plusz elég érdekes falad lehet ha abba beleakad a kábel. Én tök ingyen megoldottam a kábel problémát:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#11) lujó55 válasza KillHates (#5) üzenetére

lujó55
(PH! addikt)

wireless technology?
(esetleg)

(#12) X3B6O0X

X3B6O0X
(fanatikus tag)

...vagy veszünk egy 100 forintos bindert meg egy befőttesgumit, és csinálunk házilag egyet az itt látható módon :).

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#13) jocek91

jocek91
(fanatikus tag)

Roccat Apuri szebb ennél. Akik meg azon trollkodnak mekkora baromság azok soha életükben nem használtak ilyen madzag tartót.

(#14) lujó55 válasza jocek91 (#13) üzenetére

lujó55
(PH! addikt)

így van...
soha :N

(#15) bencekemence válasza DaveJr (#10) üzenetére

bencekemence
(lelkes újonc)

Van egy kinzu egerem merev hosszú kábellel és áll a nagyvilágba. És ha érintkezik a fallal, monitorral más tereptárgyakkal zavaró :)

lujó55: Szerintem ne sértegess minket vezeték nélküli egerekkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) macilaci78 válasza F34R (#9) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Csuklótámaszos egéralátét használok (sima átlag méret) és elférek rajta. Igazából kisebb is elég lenne. Nem mondom, hogy szar a termék, meg hasztalan, de játékra nem érzem túlságosan életszerűnek.

FPS-ben minél gyorsabban kell irányítani, célozni. Nyilván nem a terepasztal méretűm egéralátéten az arasznyi mozgás a célszerű. RPG-nél, ahol a térképen nagy távolságokat görget az ember képátló mentén, ott meg nincs gond a vezetékkel, nincsenek frag-ek. :U

Munkára el tudnám képzelni (képszerkesztés), de oda vannak wireless egerek. De ha valaki a sok gombos makrózható rágcsálót használja, ahhoz van madzag is. Ilyen környezetben látom létjogosultságát, de nem ezzel a dizájnnal. :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#17) Antibazsi

Antibazsi
(senior tag)

Sajnos tényleg nem sok haszna ennek a cuccnak, mert egy darab celluxszal is meg lehet oldani ugyanezt. Nekem Roccat Apurim van, de szerencsére az egy aktív usb elosztó is egyben így nem került a haszontalan holmik dobozába.(csak a skorpio farka) Úgy sem, hogy azóta már vezeték nélküli egerem van, ez viszont egy ilyen váltás után tényleg hasztalan.

Always have your stuff when you need it with @Dropbox. 2GB account is free! http://db.tt/ckBgsUO

(#18) lujó55 válasza bencekemence (#15) üzenetére

lujó55
(PH! addikt)

:DDD :R

(#19) Mr President

Mr President
(senior tag)

Én elég sokat játszottam fps-el, de egyszer sem merült fel igényem hasonlóra. Nem is értem a problémát. Ha annyi cucc van az asztalon h beleakad a vezeték akkor ott már az egeret sem tudom kényelmesen mozgatni.

Galaxy S8 | Samsung UE55MU7002 | Dell 5537 I7 8850 FHD

(#20) lujó55 válasza Mr President (#19) üzenetére

lujó55
(PH! addikt)

mert szolidan FPS-ezel.
ők rohangálnak közben a szobában fel-alá és beleakadnak a kábelbe :P
ez akkora parasztvakítás, hogy csak na...

(#21) bencekemence válasza macilaci78 (#16) üzenetére

bencekemence
(lelkes újonc)

"FPS-ben minél gyorsabban kell irányítani, célozni. Nyilván nem a terepasztal méretűm egéralátéten az arasznyi mozgás a célszerű."

Igazából a pontosság/idő arány a legfontosabb. Nekem egy Qck+ van és vízszintesen 360 fokot fordulok csében. Maradjunk annyiban, hogy egy 400DPI egérrel ez igen alacsony sensinek felel meg. Nem mindenkinek fekszik a "csuklóból megoldom a szitut" játék, én gyakorlatilag az alkarommal rántom az egeret. Több profi HC gamer is játszik így, nem csak én vagyok ilyen "béna". Persze egy Q3 fajta játék mást követel, ez igaz.

lujó55: Nekem egy notebook, egy monitor, egy egérpad és egy szemüvegtok van az asztalomon mégis érintkezik valamivel, ha mozgatom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) Madn!ght válasza bencekemence (#3) üzenetére

Madn!ght
(őstag)

Nekem most egy ilyenbe van befogva a kábel. :)

Örök problémám, hogy túl "merev" a kábel, így csúszkálva néha teljesen másnak érződik az egér érzékenysége (főleg felfelé tolásnál). :)

(#23) Black Dragon

Black Dragon
(PH! kedvence)

Eléggé hasonlít a Roccat megoldására, de ha őket nem zavarja, akkor a felhasználót se.:) Amúgy nem lehet rossz, de erre nem tudnék költeni...

(#24) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

Ránézek és egy replikátor jut eszembe róla :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#25) WolfheartGR válasza bencekemence (#21) üzenetére

WolfheartGR
(őstag)

Q3 fajta játékot is játszák low senssel. Sokan.
És aki odafigyel, az észreveheti, hogy bizony a kábel rögzítve van a monitor oldalán.

lujó55: Ez nem parasztvakítás, csak nem értesz hozzá. Vagy nincs rá igényed.
(Csak akkor minek szólsz bele?)

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#26) Pug válasza Black Dragon (#23) üzenetére

Pug
(PH! kedvence)

Erre ha tudnék se akarnék :DDD

(#27) creation

creation
(senior tag)
LOGOUT blog

Éééés vakítsuk a parasztooot.... És vakuluuuunk...

Még egy termék amire vevő a hülye gyerek. :R

Komolyan... Értem én a hasznát és látom a kivitelezésbe fektetett "időt", míg megálmodta a Cm-nél valamelyik hipertérugró marha, hogy ennek lesz piaca.

Hasznos. vitathatatlan.

Korszakalkotó... NEEEM...

Korszakalkotó az lenne, ha rendet tartanátok az asztalotokon.

Én is cs:s játékos vagyok. Gamer egérrel játszok... (4800HUF volt 5 éve), és nem értem eddig miért nem akadt bele soha az egerem zsinórja semmibe se. Ez hogyan lehetséges?

Főleg úgy hogyan, hogy az asztalom a munkapad is sokszor (forrasztás, szervíz ect...).

Megoldás: RAKJ RENDET ha játszol!

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#28) Beri78

Beri78
(őstag)

jaj - de kell ez m :W indenkinek

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#29) Ł-IceRocK-Ł válasza creation (#27) üzenetére

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

Én rendrakás nélkül is penge vagyok :D

problem? :D

(#30) creation válasza Ł-IceRocK-Ł (#29) üzenetére

creation
(senior tag)
LOGOUT blog

Míg ki nem rántod az egered farkát :DDD

(#31) Ł-IceRocK-Ł válasza creation (#30) üzenetére

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

visszahegesztem :D
nálam pl nem is az asztalon van az egér ;]

(#32) WolfheartGR válasza creation (#27) üzenetére

WolfheartGR
(őstag)

Annak aki low sensen tolja bizony zavaró lehet. A legolcsóbb és legyegyszerűbb megoldás:

Oszt meg ha rend van az asztalomon és mégis idegesít akkor mi van? Igényesebb mint a fenti példa nem?

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#33) Ł-IceRocK-Ł válasza WolfheartGR (#32) üzenetére

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

ezzel biza óvatosan, nehogy lejöjjön a falról a festék, inkább az asztalra kellene rögzíteni a végén. több vezeték, és az asztalról a festék/laminálás nehezebben jön le.

(#34) WolfheartGR válasza Ł-IceRocK-Ł (#33) üzenetére

WolfheartGR
(őstag)

Asztalra nem jó rögzíteni. Feljebb kell legyen, hogy lefelé lógjon, így nincs vagy minimális az ellenállása a vezetéknek. Nekem a fal leette az szövetet a kábelről, ott most két barna ragasztó csík van a falon,mert azon jobban csúszik és nem eszi le. Bár ezen is változtattam pont emiatt, most a monitorra van rágyógyítva a kábel, így frankó. De ez a mouse bungee látszólag jó alternatíva. Bár aggasztóan merevnek néz ki az a skorpiófarok. Lehet mégis befejezem a saját alternatívámat, egy nehéz magas acélhenger benne lyukkal és menettel, arra pedig egy középen metszett csavar ami megtartja a kábelt.
Bár most eszembe jutott még valami.

[ Szerkesztve ]

(#35) Ł-IceRocK-Ł válasza WolfheartGR (#34) üzenetére

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

lassan konkrét iparág lesz erre :D

(#36) banhammer

banhammer
(PH! kedvence)

Én ezt kihoztam kb. 1500 Forintból.
Beszorítottam a kábelt két szúnyogirtós flakon közé.
Kb. 2-3 éve így használom a Logitech G9-es egerem.
Bepereljem a CM-et ötletlopásért?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37) Ł-IceRocK-Ł válasza banhammer (#36) üzenetére

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

csak egy jó ügyvéd kell :D

(#38) creation

creation
(senior tag)
LOGOUT blog

Akkor sziporkázzunk...

Mi van ha a talpra egy tengellyel csatlakoztatjuk a kábeltartót és a kábeltartó merev szárának vége egy rugalmasabb anyaggal folytatódik, mondjuk kb 50mm hosszon (pl gumi), és abban van a vájat a kábelnek...

Így a kábel oldalirányú és minimális hosszirányú lekövetésre sem reagál töréssel. Illetve ha mindez fémekből... pl Alu plusz némi saválló netán galvánozott acélból készül...

Szerintem határozottan jobb lenne.

(#39) banhammer válasza banhammer (#36) üzenetére

banhammer
(PH! kedvence)

Három az egyben kábeltartó!
1.: légy és szúnyogirtó
2.: mászórovar elleni cucc
3.: és kábeltartó

[ Szerkesztve ]

(#40) WolfheartGR válasza creation (#38) üzenetére

WolfheartGR
(őstag)

Razernek is van ilyen cucca, csak az nem forog, csupán hajlik [link].
Namost az anyagfelhasználásod az elég erős árcetlivel kínálná meg a terméket. De tuti jól nézne ki.

(#41) creation válasza WolfheartGR (#40) üzenetére

creation
(senior tag)
LOGOUT blog

Lehet összefaragtatok egyet itt a srácokkal eladásra :)

(#42) creation válasza banhammer (#39) üzenetére

creation
(senior tag)
LOGOUT blog

Először nem hittem el, de már látom, tényleg nem vicceltél :P

(#43) WolfheartGR válasza banhammer (#39) üzenetére

WolfheartGR
(őstag)

Majd kicserélem a linket komolyabbra de most hirtelen ez van nálam.

(#44) banhammer válasza WolfheartGR (#43) üzenetére

banhammer
(PH! kedvence)

Emberes egérpadod van.

(#45) creation válasza WolfheartGR (#43) üzenetére

creation
(senior tag)
LOGOUT blog

Ehh Nem értem hogyan lehet játszani TFT/LCD vagy mifene kijelzővel...

Játékot szerintem élvezhetően ilyenen jó: [link] [link]

Mi több, szigorúan ajánlott :)

Nagy előnye a beépített USB HUB, saját táppal :DDD

(#46) WolfheartGR válasza creation (#45) üzenetére

WolfheartGR
(őstag)

Pillanatnyilag nem fér el másik, majd ha lesz helyem meg nagyobb asztalom akkor lesz crt is. Nem usb hubos. eIPS paneles.

banhammer: Nem kicsi de nem az igazi. Erre pályázom majd valószínűleg. Am nem a méretével van bajom. Hanem az általatok is látható kopásával.

[ Szerkesztve ]

(#47) Ł-IceRocK-Ł válasza creation (#45) üzenetére

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

Te se láttál még jó lcd-t :D

(#48) inferno88

inferno88
(senior tag)

Ezmiez?

Jövőre ennek kijön a Pro verziója is.Hogy mitől Pro?
Lesz az elejében egy mozgásérzékelő,ami a kábeltartó farkat forgatja a tengelye körül,hogy a kábel mindig az egér felé nézzen.

Majd kérem a gyártótól a licence díjat. :DDD

Semper fi!

(#49) Pixelmaster

Pixelmaster
(tag)

wireless nyomom és így is király vagyok, ennyi.

-=The digital artist of the darkside=-

(#50) nyunyu válasza creation (#45) üzenetére

nyunyu
(PH! félisten)

Ehh Nem értem hogyan lehet játszani TFT/LCD vagy mifene kijelzővel...

Ne kezdjuk ezt a marhasagot elolrol.

Ertem en, hogy a TVmnek van kemeny 30ms input lagja, de ki nem sz*rja le, ha egyszer masfelszerakkora kepe van, mint elotte az elhasznalodott kepcsovu Eizo F930-nak, amit mar 1280x960-ban sem lehetett normalisan elolvasni, nem hogy 1600x1200-ban?
Plusz a 100W vs 40W fogyasztas sem mindegy, 3 ev alatt megsporoltam kb. 40k villanyszamlat.

Meg joval nagyobb kupi fer el az asztalon, mivel 46 centivel vekonyabb, mint a 21" monitor volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.