Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #59 üzenetére

    Mehet bele 3310 is, nekem az is megfelel.

    "A kvékerek sajnos a potenciális vásárlók 0.05%-át teszik ki és akkor még lehet, hogy sokat mondtam. Üzleti szempontból nem éri meg "nekik" gyártani egeret."

    Jóval többen vagyunk, mint hinnéd.
    Plusz ugye Starcrafterek; kifejezetten biztos vagyok benne, hogy ők is odáig lennének egy kisméretű, pehelykönnyű, naturalista és effektív 3 gombos csodáért, aminek minden pórusából csurog a "we do care".

    "Általában egy jó új egér megjelenésekor csak köpnek rá valami frappánsat anélkül, hogy bárki is használná vagy neadjisten rátenné a kezét."

    Nézz jobban körbe.
    A legutolsó példa; a ROCCAT megítélése is kezd változni, mert a cég felvállalta a Deliberate Murder (Team 102) utaztatását Dallasba, Quakecon-ra (!) és Latrommi is elkezdte használni a Kone Pure Military-t (nem szerződés miatt - a srácok azt haszálnak, amit akarnak, de ROCCAT geart ingyen is kaphatnak).

    "Ami nem MLT04 vagy A2020 az gagyi. Ja, ha nem 2015-öt írnánk."

    Nem, igazából A2020 >>>> all, csak gondoltam, ha már új egérre definiálok igényt, "modernizálom" a belsőt, hogy majd Jancsi is rácsapjon.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #62 üzenetére

    9 éve mozgolódok ESR-en, bőséggel vannak hozzáértők és technikailag több, mint kimerítő thread-ek is.

    Volt egyáltalán már a kezed alatt A2020? Csak azért, mert a manapság trendi csillámtéglákat a sárga földig alázza. Best sensor feel ever, 500 Hz-en meg majdnem 4 m/s. Ha még németben dolgoznék, sorra venném a 100-150 EUR-os liciten felbukkanó darabokat.
    Az egér maga meg 10 évig húzta, míg elkezdett rakoncátlankodni a kébel - és jó eséllyel most is javítható ~1500 pénzből. 10 ÉVIG. A mikrokapcsolók még most is hibátlanok. EZ quality.

    "Egyébként elég nehéz manapság 70grammos egeret gyártani, főleg, hogy elvárás a minőségérzet, a jó belső, stb."

    10+ évvel ezelőtt miért ment?

    Szerintem kifejezetten jót tenne az üzletnek, ha nem a mentálisan regresszáltaknak szánt marketing + csillámpor és terméskő lenne a trend. Meglepődnél, hogy hányan vásárolnának, akik eddig nem voltak hajlandóak. Elégedett vásárló = visszatérő vásárló. Ha meg már a pubertáson is túl van, ajánló szavára többen hallgatnak.

    Egy ilyen egér mellé pl. REMEK kampány lenne, ha valami TDM / CTF team-et vagy duel legendát szponzorálna a CM a következő nagy LAN-on (de már előtte, felvezetésként online kupákon is). Ilyen módon a ROCCAT KPM már kezdi megalapozni magát az "értelmesebb" opciók között.
    Ha belegondolsz, egy világméretű cégnek PÁREZER dollár nevetséges aprópénz, amit meg cserébe kapnak, az a nagybetűs publicitás.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #66 üzenetére

    A fizetési igényem is szerintem TÖREDÉKE annak, amit az ehhez szükséges pozícióban semmittevő, clueless emberek kapnak.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jaffa 2843 #59 üzenetére

    Asus Sica;

    A páka nélkül cserélhető mikrokapcsolók nagyon jól hangzanak. EZ pl. egy ÉRTELMES feature.
    3310-es szenzor, ez is rendben van, hacsak nem baltáznak el nagyon valamit a FW-rel vagy a lencsével.

    Elég rusnya ez is, de igazából két gondom van vele;

    -még nem jelent meg, de úgy tűnik, hogy ~14,000 pénzért fog startolni, ami 4000-rel több, mint a keretem
    -úgy tudom, hogy kábel nélkül 80 g, ami egy kicsit már nehéz

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák